М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
bili0909
bili0909
12.12.2020 22:00 •  Українська мова

Як мають ставитися до державної мови ті громадяни України, для яких вона не є рідною?

Чому державною мовою має бездоганно володіти кожен громадянин України незалежно від національності?

👇
Ответ:
maina342
maina342
12.12.2020

українську мову

повинен знати кожен громадянин України тому що мова є частиною держави і без мови неможлива дерева це є один із ознаків держави Мова

4,4(58 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SalamatMaksetov
SalamatMaksetov
12.12.2020

Г

Объяснение:

Написання не разом чи окремо з різними частинами мови залежить від того, чим виступає не — часткою при певній частині мови чи префіксом у слові. Якщо не є заперечною часткою, то вона з усіма частинами мови пишеться окремо, а якщо префіксом — то разом. Разом не пишеться:

1. З іменниками, прикметниками, дієсловами, прислівниками, якщо вони без частки не не вживаються: негода, необхідність, ненависть, негайний, неволити, невтомно.

2. З іменниками, прикметниками, прислівниками, якщо вони набувають нового, протилежного значення і їх можна замінити синонімічними (близькими за значенням) словами: швидкий — нешвидкий (повільний), доля — недоля (лихо), або коли слова з часткою не утворюють одне поняття: невміння, незнайомий, несподіванка

3. У складі префікса недо-, який означає неповноту дії, стану 1 чи ознаки в іменниках, прикметниках, дієсловах, прислівниках: недобачати, недоїдок, недоказаний, недоладно.

4,8(96 оценок)
Ответ:

Чи легко окриленому у суспільстві? Що таке життя? Питання риторичне... Яку обереш собі стежку, залежить тільки від внутрішнього твого стану.

Мені завжди подобалися творчі особистості,які окрилені своєю справою, віддані тому, що вони роблять. Та чи легко таким людям живеться? Вважаю, що шлях їх важкий. Вони не йдуть за течією чужих думок і мрій, бо мають свої. Не підкоряються, рухаються до мети, окрилені своїми прагненнями та завданнями. Суспільство ,таких людей, сприймає як проблему, вони здаються незрозумілими для більшості. Люди, які не підлаштовуються-чужинці. Та варто зазирнути "чужинцям" в душу-відкриється інший світ,сповнений впевненістю ,без сумнівів,страхів.така окриленість дає змогу жити,творити, вільно дихати, перемагати. Праця окриленої людини скерована на творіння, а не на руйнування. Наше суспільство не завжди готове прийняти і зрозуміти таких людей, тому їм постійно доводиться боротися за своє становлення.

Окрилені люди-сміливі, бо знають , яку ціну платять за здійснення мрії.

Кожен із нас може стати окриленим: мрією, прагненням, коханням. Але тільки працюючи над своїми бажаннями, можно досягнути успіхів у сучасному суспільстві.

4,4(3 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ