Суспільство у якому я хочу жити
Я хочу жити в цивілізованому демократичному суспільстві де всі люди мають рівні права та обов’язки, де люди поважають честь та гідність інших людей. Де всі громадяни працюють і це їм принось задоволення і де вони не думають на які гроші прожити завтра, а знають що держава ніколи їх не кине на призволяще ,і я хочу зайти змінити суспільства щоб жити в такому в якому я хочу жити
Для того щоб відповісти на це питання треба визначити що є таке суспільство та яким воно було раніше
Суспі́льство — це організована сукупність людей, об'єднаних характерными для них відносинами на певному ступені історичного розвитку. Суспільство — також соціальна самодостатня система, заснована на співпраці людей і зі своєю власною динамічною системою взаємозв'язків його членів, об'єднаних сімейними узами, груповими, становими, класові¬ми та національними відносинами.
Перші види суспільства з’явилися ще за часів печерних людей бо плем’я це теж соціум і за тисячі років суспільство змінилося і стало таким яке є зараз. Але визначення не змінилось тому щоб змінити суспільство треба змінювати фактори які його формують, а саме люди та відносини між ними і форма організації .
Перше це люди які є головною складовою суспільства. А що можна змінити в людях? По-перше це характер, звички, менталітет і не змінивши цього навряд чи можна побудувати гарне суспільство і це ми бачимо на прикладі спроби побудови комуністичне суспільство. Але ні про які зміни суспільства неможливі з неосвіченими людьми свідомість яких недостатньо сформована
Друге це зв’язки між людьми, а саме сімейні,соціальні ,національні ,службові,торгові і тд. Але нажаль змінити їх майже неможливо, можна тільки дкувати за їх законністю та правильністю
Трете це форма організації,вони бувають різні і як казав один з титилей є три форми організації суспільства монархія деспотія та демократія. І в суспільстві обов'язково комусь повинна належить влада бо якщо не буде сили яка стане скеровувати його правильному напрямку суспільство розвалиться І цей фактор на мою думку найшвидший б побудувати нове суспільство.
Так як часто суспільство асоціюють з державою або окремим регіоном проблеми треба вирішувати в глобальному масштабі. Люди повинні знайти собі такого лідера який зможе в максимальному обсязі задовольнити вимогу людей. Він повинен стати героєм який поведе за собою націю до кращого майбутьньго.
В майбутьньму я прикладу максимум зусиль, щоб приблизити мою мрію про ідеальне суспільство у якому я хочу жити, бо саме від нас залежить, яким воно дістанеться нашим дітям та онукам ,і ми, нове покоління, повинні його передати їм кращим, чим воно дісталось нам
1) Шість з половиною років вів Хмельницький війни з поляками і врешті-решт побачив, що своїми силами йому не досягти того, що він прагнув.
2) Існує чотири головних форми прикриття авторства: псевдоніми, аноніми, містифікація і плагіати.
3) У м'якуші плодів лимона п'ять - сім відсотків лимонної кислоти, три відсотки цукру, дев'яносто міліграм аскорбінової кислоти, у шкірці - нуль цілих шість десятих відсотка ефірної олії.
4) Нещодавно середня погодинна заробітна плата для робітників на виробництві становила одну цілу сімдесят п'ять сотих долара в Кореї, дванадцять цілих вісімдесят дві десятих долара - у США і десять цілих двадцять шість десятих долара - у Японії.
5) Учені-гідробіологи нарахували в Україні двадцять дві з половиною тисячі малих річок, до ста тисяч струмків і струмочків.
6) Четверо чоловіків накинули на плечі лямку й тягнуть вірьовками крила невода.
7) Вітер сягав двадцяти метрів за секунду, а пізніше почав дути із силою двадцять три метри за секунду.
8) Микола з Нимидорою склали два полукіпки жита і вернулися в село.
9) Вулкан Етна на Сицилії вивергався сто п'ятдесят разів за останні три тисячі п'ятсот років.
10) Найбільший метеорит, знайдений на поверхні Землі одна тисяча дев'ятсот двадцятого року в Намібії, – Гоба – складає три метри в довжину, дві цілих п'ять десятих метра в ширину, його вага – близько шестидесяти тон.
11. Разів зо два заходив….
12. Посадила стара мати три ясени в полі.
Объяснение:
4 г
5в
6г
7 1 дієвідміна: фарбувати, чекають, вирішую, вирощуєте.
2 двідміна: летіти, вірити, ліпимо, терпиш.
8 1г
2в
3а
9 Копати(дієслово недоконаного виду) - копатимеш, будеш копати.
Здивуватися( дієслово доконаного виду)- здивуєшся, складеної форми в дієслова немає.
Спати(дієслово недоконаного виду)- спатимеш, будеш спати.