М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
darilinamoo
darilinamoo
06.12.2020 07:32 •  Українська мова

утворити ступені порівняння прикметників: простий,низьких

👇
Ответ:
565765g
565765g
06.12.2020

простий-простіше-найпростий-найпростіше(як/щопростіше)

низький-низьше-найнизький-найнизьше(як/щонизьше)

4,6(24 оценок)
Ответ:
kesha25521
kesha25521
06.12.2020

Простий:

простий

простіший

найпростіший

Низький:

низький

нижчий

найнижчий

4,7(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

В природі є нескінченная кількість природних явищ. Деякі з них ми бачимо чи що не щодня, але деякі доволі рідко, що вкликають багато захоплення та емоцій в кожного. Часто під час зливи ми чуємо як гримить вгорі та пробирає до мурашок по шкірі. Зазвичай, грім супроводується яскравою  блискавкою в небі, що багатьох дуже лякає. Але виглядає це дійсно дуже вражаюче. Хоч це явище доволі звичне для людей, та все одно воно викликає багато захоплення. Також шарова блискавка дуже незвичайне природне явище, яке виглядає дуже незвично та бачимо ми його дуже рідко. За своє життя, можливо хтось так ніколи її і не побачить. Така блискавкак це форма електричного розряду в формі кулі, радіусом в декілька сантиметрів, що іноді видає звук, подібний до шипіння. Кульова блискавка зазвичай з'являється в грозову, штормову погоду. Це, звісно дуже небезпечне явище та не зважаючи на це, воно дуже чаруюче.

4,6(59 оценок)
Ответ:
illaria2703
illaria2703
06.12.2020

1. Проста форма найвищого ступеня порівняння прикметників утворюється  від форми вищого ступеня за до префікса най- (найменший, найкращий). Для посилення можуть вживатися префікси що- , як- (щонайменший, якнайкращий).

2. Складена форма найвищого ступеня порівняння прикметників утворюється від початкової форми прикметника за до слів: найбільш, найменш (найбільш добрий, найменш вузький). До слів найбільш, найменш можуть додаватися префікси що- , як- (якнайменш складний, щонайбільш доречний).

3. При утворенні складеної форми до прикметника вищого ступеня порівняння додаються слова від усіх, за всіх, над усе (кращий за всіх, дорожчий над усе).

4. Проста форма найвищого ступеня прислівників утворюється за до префікса най- (найнижче, найсумніше). Для підсилення можуть вживатися префікси що- , як- (якнайнижче, щонайкраще).

5. Складена форма найвищого ступеня порівняння прислівників утворюється за до слів найбільш, найменш (найбільш яскраво, найменш сумлінно).

4,6(97 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ