Однокореневими словами до слова "приправа" можуть бути:
Приправити - дієслово, що означає додавати приправу до їжі. Приправляти - дієслово, синонім до "приправити". Приправлення - іменник, що позначає дію приправлення або результат цієї дії. Приправний - прикметник, що характеризує щось, що можна використовувати як приправу або має властивості приправи. Приправниця - іменник, що означає посудину для зберігання або подачі приправ. Приправлятися - дієслово, що означає користуватися приправою, надавати їжі певного смаку або аромату. Приправовий - прикметник, що описує щось, пов'язане з приправою. Приправниця - іменник, що означає жінку, яка використовує або торгує приправами. Приправлений - прикметник, що означає, що щось було додано приправу. Приправлятель - іменник, що означає людину, яка займається приправленням їжі або приготуванням приправ.
Існує на світі країна Українська мова. У цій країні живуть частини мови- самостійні і службові. Самостійні мають своє лексичне значення і запитання, а службові лише допомагають їм. Самостійни частини мови можуть бути у реченні другорядні і головні. Головні несли у собі найважливішу інформацію, а другорядні лише її доповнювали. І так було завжди. Але одного сонячного дня другорядні члени запитали у головних: "А чому це тільки ви найважливіші?! Ми теж хотімо бути головними!",- рішуче вони сказали. Головні не погодились зрекатися свого місця і не поступились. Тоді і ропочалася між ними ворожнеча.
З щільного кольорового паперу виріжте рамку за розміром фотографії. Розмір рамки зробіть кілька більшим, ніж фотографія. На звороті відзначте олівцем місце для розміщення фото. При цьому товщина рамки повинна бути приблизно однаковою з усіх боків. По намальованому контуру гострим канцелярським ножем або ножицями виріжте місце для фотографії. Цю частину рамки прикрасьте за до аплікації, використовуючи кольоровий папір. З листа картону іншого кольору виріжте таку ж за формою фігуру - задня стінка рамки. Акуратно склейте між собою обидві різнокольорові заготовки рамки. Після висихання клею вставте в рамку фото. Зі зворотньої сторони приклейте мотузочку. Рамка готова
Відповідь:
Однокореневими словами до слова "приправа" можуть бути:
Приправити - дієслово, що означає додавати приправу до їжі. Приправляти - дієслово, синонім до "приправити". Приправлення - іменник, що позначає дію приправлення або результат цієї дії. Приправний - прикметник, що характеризує щось, що можна використовувати як приправу або має властивості приправи. Приправниця - іменник, що означає посудину для зберігання або подачі приправ. Приправлятися - дієслово, що означає користуватися приправою, надавати їжі певного смаку або аромату. Приправовий - прикметник, що описує щось, пов'язане з приправою. Приправниця - іменник, що означає жінку, яка використовує або торгує приправами. Приправлений - прикметник, що означає, що щось було додано приправу. Приправлятель - іменник, що означає людину, яка займається приправленням їжі або приготуванням приправ.Пояснення: