М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
IvanIvan777
IvanIvan777
28.02.2020 12:30 •  Українська мова

203. Запишіть слова, знявши риску і вставивши м'який знак, де потрібно. П'ят..сот, шіст..сот, чотир..ма, тр..ох, п'ят..десят, шіст..де- сят, сім..сот, вісім..сот, міл..йон, трил..йон, шіст..десят..ма, шіст..надцят.., тр..охсотий, сім..десятий, двадцяти/п'яти/ти- сячний, п'яти/зірковий, дев'яти/тисячний, вос..ми/міл..йон- ний. Творчий диктант 204. Узгодьте числівники з іменниками й запишіть їх. Три (банан), двадцять два (олівець), чотири (фахівець), пів- тора (день), півтора (семестр), сімдесят три (учитель).

👇
Ответ:
ludamishina26
ludamishina26
28.02.2020

Відповідь

1) П'ятсот, шістсот, чотирьма, трьох, п'ятдесят, шістдесят, сімсот, вісімсот, мільйон, трильйон, шістдесятьма, шістнадцять, трьохсотий, сімдесятий, двадцятип'ятичисячний, п'ятизірковий, дев'ятистисячний, восьмимільйонний.

2) Три банани, двадцять два олівці, чотири фахівці, півтора дня, півтора семестра, сімдесят три учителі.

Объяснение:

:3

4,8(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vol12
vol12
28.02.2020
Освічена людина не може володіти широкими знаннями і не знати самого елементарного. Без бази, яку дає школа, неможливо здобути вищу освіту. Та й вищу освіту передбачає дуже широкий спектр знань: і в гуманітарних, і в технічних вузах, крім основних предметів, вивчають багато інших: історію та філософію, логіку та економіку, рідну мову та іноземні мови. Всі науки тісно пов’язані другу іншому, і не можна бути відмінним фахівцем, не знаючи основного і того, що так чи інакше стикається з тією областю знань, в якій ти добре орієнтуєшся. Зараз дуже багато технікумів і вузів, які випускають чимало найрізноманітніших фахівців, на ринку праці навіть надлишок деяких професії. Роботу знайти не завжди легко і ніколи не знаєш, чим тобі доведеться займатися в житті. Тому я вважаю, що людина має володіти найрізноманітнішими знаннями і вміннями — від шлтья і в’язання до складних хімічних дослідів, від елементарної роботи по будинку до проведення наукових досліджень.
4,6(57 оценок)
Ответ:
ДАШУНЯ1311
ДАШУНЯ1311
28.02.2020
На письмі дієприслівниковий зворот завжди виділяють комою незалежно від його місця в реченні. Якщо два чи більше дієприслівникових звороти стоять поряд, вони є однорідними обставинами, між ними ставимо кому.
Кому не ставимо, якщо дієприслівникові звороти з’єднані неповторюваним сполучником: Крутячи старий коловорот і в криницю нахиливши лиця, опускали цинкове відро. 
Дієприслівникові звороти-фразеологізми, які стоять після дієслів, комами не виділяють: Сидіти склавши руки. Якщо виражений фразеологізмом дієприслівниковий зворот стоїть перед дієсловом-присудком, його виділяють комою: Склавши руки, сидіти.
4,7(77 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ