Объяснение:
Росте в наших землях рослина невелика , з квітками наче у дурману , різнокольоровими яку фіалки , цвіте рано , як анемона . Назва її - медунка . Чому її так назвали , з чим це пов'язано , чи не випадковою є її назва . Ні , не випадковою. Медунка (рос. медуница) є цінним медоносом . Почнемо з того що медунка - це не просто вид рослин , а цілий рід що має приблизно 14-16 видів , що в свою чергу входить до родини Бурачникові , порядку Бурачникоцвіті. Усі види даного роду - цінні медоноси. Їх можна зустріти в лісах , на узліссях , навесні (в квітні - травні) . І хоча назва рослини ясно свідчить про її медоносні власності , це не її єдина перевага . У неї чимало корисних властивостей. В латинській назві рослини Pulmonaria що дослівно перекладається як легенева , ясно вказує на її медичні властивості , зокрема в лікуванні хвороб дихальної системи , де використовується найчастіше з давніх часів і донині. Один з улюблених засобів в народній медицині. Крім вищевказаної має ще протизапальні , сечогінні та кровоспинні властивості. А якщо додати що в деяких країнах медунка - улюблена приправа до салатів , то можна сміло сказати , що сумніватися в користі медунки немає ніяких підстав , і що ця гарна і ароматна рослина - справжній подарунок природи для нас.
Грифи та коршуни живуть більше ста років. До ста літ доживають стерв'ятники. До восьмидесяти можуть жити беркути, дикі гуси. Найдовша тривалість життя - у соколів. Вони доживають до ста шестидесяти- ста семидесяти літ. Папуга в неволі може жити до ста тридцяти п'яти.
Орел здатний розвивати швидкість до ста дев яносто кілометрів на годину. Лебідь до дев яносто. Лебідь - найбільший літаючий птах у Європі. Довжина його тіла сягає сто вісімдесят сантиметрів.
Объяснение:
где пробел в слове, там апостроф
Відповідь:
Розповідне, неокличне, просте, двоскладне,поширене(обставинами,означеннями,додатками), повне
Пояснення: