У будні дні я ходжу до школи. Тому мама мене будить зранку о сьомій годині. У неділю я можу поспати довше. Спочатку застеляю ліжко, вмиваюся, одягаюсь, снідаю, чищу зуби. Усе доводиться робити вчасно, бо час біжить дуже швидко. Беру портфель і вибігаю з дому. На дорогу до школи маю двадцять хвилин. Заняття розпочинаються о восьмій годині тридцять хвилин. Кожного дня маю по п’ять або шість уроків.
Після уроків обідаю вдома. Трошки відпочиваю. Пізніше готую домашнє завдання і складаю портфель. Два рази на тиждень відвідую гурток малювання. Надвечір у вільний час дивлюся улюблені мультфільми, допомагаю мамі, читаю цікаві книжки.
Увечері після вечері чищу зуби і лягаю спати, бо знову мене чекає новий день.
Объяснение:
кількісні - питання скільки.
порядкові-питання яке?
Лічильно-порядкові Дод. типу другий, третій, десятий (звані іноді також порядковими числівниками) , а також лічильно-займенникове слово один не мають своїх власних, що відрізняють їх від прикметників морфологічних ознак. З іншого боку, такі слова, як мільйон, мільярд, нуль, не мають морфологічних ознак, що відрізняють їх від іменників. В Особливу частину мови - ім'я числівник-виділяються тільки ті кількісні і збірні слова, які володіють своїми власними морфологічними ознаками, що не дозволяють об'єднати їх ні з іменниками, ні з прикметниками (докладніше див .нижче). Лічильно-порядкові прикметники і лічильно-займенникове слово один у всіх відмінках з визначеним іменником послідовно узгоджуються. Іменники, лексично позначають число або кількість кого-чого-н. , у всіх відмінках керують іменником, що називає рахуються предмети: тисяча чоловік, тисячею (і тисячею) людина (і людьми) , тисячею (і тисячею) рублів (і рублями) ; про тисячу чоловік; Мільйон книг, мільйоном книг.
Довіра та вдячність до інших людей є важливими аспектами побудови здорових та гармонійних відносин. Ось кілька рекомендацій, як розвивати ці якості:
Будьте відкриті до спілкування. Створіть атмосферу відкритості, в якій люди почуваються комфортно поділитися своїми думками, почуттями та досвідом з вами. Слухайте уважно та безперебійно, проявляйте інтерес до інших людей.
Довіряйте, поки не доведено зворотне. Довіра - це важливий фундамент взаємин. Намагайтесь довіряти людям, поки вони не порушать це довір'я. Зрозуміло, що в деяких випадках вона може бути надто цінною та потребує часу, щоб розвиватися.
Виявляйте вдячність. Пам'ятайте, щоб висловлювати свою вдячність та оцінку людям, які роблять щось для вас або вносять позитивний вклад у ваше життя. Проявляйте повагу до часу, енергії та зусиль, які інші витрачають на вас.
Будьте чесними та відкритими. Важливо бути чесними у своїх взаєминах з іншими людьми. Якщо ви маєте проблеми чи незгоди, спробуйте відверто і конструктивно висловити свої думки та почуття, шукаючи спільного рішення.
Допомагайте іншим. Намагайтеся бути уважними до потреб та проблем інших людей. Пропонуйте до , коли вона потрібна, та беріть участь в діях, які полегшують життя інших.
Розвивайте взаємопорозуміння. Спробуйте розуміти погляди, думки та почуття інших людей. Будьте готові приймати інші точки зору та шукати компроміси.
Объяснение:
Ось тримай це дуже легко