Лінь - це бездіяльність, відсутність мотивації до вчинків і виконання різних завдань. Лінь - це те, що в нас в голові. І щоб боротися з цим, я роблю декілька речей: читаю книги, відпочиваю на природі, стараюся займатися улюбленою справою та ставити для себе цілі. За до книг і відпочинку на природі я набираюся натхнення і моральної енергії. Якщо я займаюся улюбленою справою, то наповнююся ентузіазмом, а ставлю для себе цілі, тому що "стояча вода тухне". Тобто, якщо я не буду спрямовувати свою енергію в конкретне русло, то вона буде застоюватися всередині і викликати неприємний стан такий як постійна тяга до сну, навіть, коли я не втомлений. Отже, такими я перемагаю свої лінощі й вам раджу спробувати, якщо вас поглинає бездна під назвою "лінь".
⇒ по-батьківськи (через дефіс, утворен. від прикм. і прийменника по)
⇒по-домашньому (через дефіс, утворен. від прикм. і прийменника по)
⇒ часто-густо (утворений від слів з близьким значенням, тому через дефіс)
⇒ давним-давно (відбувається повтор кореня, тому через дефіс)
⇒ натроє (пишемо разом, бо утворений сполученням прийм. з числ.)
⇒ віч-на-віч (відбувається повтор кореня, тому через дефіс)
З кожним днем на нашій планеті стає все більше сміття. Багато активістів звертають на це увагу, але їхні зусилля не дали належного результату. Проблеми забруднення залишаються актуальними. Але я вірю, що кожен може подолати цю проблему.
Це не обов’язково означає зменшення кількості відходів, які утворює кожне домогосподарство. Адже найбільшою екологічною загрозою є викид шкідливих газів в атмосферу від автомобілів та промислових підприємств. Але людина дуже здатна змінити свій іб пересування. Наприклад, трамваї та метро, тобто електротранспорт.
По-перше, зусилля однієї людини не можуть привести до великих змін. Але коли багато людей зосереджені на вирішенні проблем, це вже призводить до відчутних результатів. Наприклад, мурахи багато чого не можуть зробити самі. І коли мурахи працюють разом, вони можуть досягти спільної мети.
По-друге, людина є невід’ємною частиною природи, тому захист навколишнього середовища є обов’язком кожного. Цей зв’язок добре проілюстровано у творі М. Коцивінського «Intermezzo». Автор твору, герой, відпустку провів за містом, де почувався в гармонії з природою. Навіть якщо здається, що ми безсилі самостійно подолати проблему забруднення, ми повинні пам’ятати, що ми можемо врятувати планету через співпрацю та взаємодію.