ответ:Пропоную скласти такі речення з багатозначними словами:
1. Мене підстригли під "їжачка". (їжак - зачіска)
2. Вчора в лісі ми зустріли маленького їжачка. (їжак - тварина)
3. Я забула пенал вдома, тому моя подруга дала мені ручку. (ручка - предмет канцелярії)
4. Я довго смикав ручку, поки зрозумів, що крамниця зачинена. ( ручка на дверях)
5. Носик собак був вологий. (ніс - орган)
6. Несподівано з носика чайника пішла пара. (носки - частина посудини)
7. На фізкультурі ми стрибали через козла. (козел - снаряд)
8. Приїхавши до Карпат, я вперше побачила козла. (козел - тварина)
9. Несподівано я схотів випити чашечку кави. (чашечка - посуд)
10. Чашечки тюльпанів вже розкрилися. (чашечка - частина квітки)
Объяснение:
е дивно, що й преса приділяє цьому досить мало уваги. Але такий стан справ веде до кризи в суспільстві. Екологічна та суспільно-політична преса може й повинна впливати на прийняття рішень державними, промисловими, комерційними й громадськими структурами: "…засоби масової інформації як носії політичної інформації та інститут, зацікавлений у розквіті держави, допомагають владі творити політику, а політикам – підтримувати державність як головний гарант прав і свобод особистості і громадянина".
Преса є найстарішим видом журналістики, її родоначальником. Розширення і диференціація аудиторії преси, нові соціальні завдання, науково-технічна революція породжують необхідність виникнення нових видів і типів періодичних видань, включаючи програми та канали електронної преси.
Престиж друкованої преси пов'язаний, зокрема, з тим, що її журналісти мають більшу ступінь незалежності завдяки численним політичним баталіям, які дозволили їм поступово закріпити свій авторитет і свою законність. Звичайно, аудіовізуальна преса теж має немалий престиж. Її "зірки" більш відомі, ніж основна частина журналістів друкованої преси. Проте не застаріла інформація, що справляє великий вплив, у більшості випадків походить із письмових джерел. І в нас сьогодні найсерйозніші політичні кризи, викликані втручанням ЗМК, пов'язані переважно з діями друкованої преси. Саме тому обрано як приклад екологічної комунікації масову комунікацію в пресі, яка має чималий досвід висвітлення екологічних проблем.
Важливим є обмін досвідом між спеціалістами, які займаються висвітленням цієї тематики. Загальні завдання Міжнародного клубу журналістів зазначають, що екологічна журналістика складається сьогодні як нова, окрема галузь нашої професії. Її правила й принципи мають бути сформульованими на основі міжнародного досвіду. Просвіта широкої громадськості й підтримка добровільної діяльності повинні стати головними завданнями екологічної журналістики.
ответ:А - 3 кома (Сріблить павутинка на луках, укладені трави в копиці.)
Б - 2 тире (Природа довго боролась, шуміла, протестувала - і не хотіла скоритись.)
В - 1 двокрапка (Людство не усвідомить себе як єдине ціле, не буде йому добра.)
Г - 3 кома (Пам'ятайте, людина з природною усмішкою сама стає життєрадісною.)
Объяснение: