М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
TitikØ
TitikØ
10.02.2020 12:57 •  Українська мова

ІВ . Випишіть з тексту сполучники, частки та речення з дієприкметниковим зворотом. Визначте iб творення виділеного слова та стиль тексту. Літературна мова - це найцінніше і найважливіше оруддя духовноï культури. У народів державних літературну мову береже i творить не тільки закон, але й цiле живе життя: церква, преса, школа, уряди, театр, кiно тощо. Племена, об'єднані загальною всенародною свiдомiстю та однiєю лiтературною мовою, складають нацiю. Нацiя - це найсильніша всенародна природна органiзацiя, що найповніше приносить народові користі. Найголовніший і найміцніший цемент, що об'єднує етнографічний народ і перетворює його в свiдому націю, - то соборна літературна мова. 9. Відредагуйте словосполучення : Хворий грипом. Пішов за водою. Контрольна по хімії.

III рівень 10. Напишіть твір-мініатюру «Чому українську мову називають солов'їною». Використовуйте частки, сполучники, вигук та прислівники, які пишуться через дефіс.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
kirill163aye
kirill163aye
10.02.2020
Прийшла весна у рідний край, та принесла із собою легкий, м’який вітерець. На деревах почализ’являтися листочки. Сніг почав танути, на пагорбі вже пробивалися квіточки. Он видно зайця, який, пробігши, прим’яв травичку. Пташки, з різнокольоровим пір’ям оселилися на верзівці мого солом’яногодаху.  На подвір’ї мурликали кошенята, і терлися об лавку.  З-за хвіртки виглядала корова, яка тільки-но встала з м’якого сногу сіна.  Курочки дзьобали черв’яків, що повиповзали зі своїх схованок! Весна прийшла!
4,8(93 оценок)
Ответ:
nenovaolya
nenovaolya
10.02.2020
Я не згоден, що всі говорять, ніби школа - це страшне місце, без якого всім жилося б краще.
- Але чому ти так вважаєш? Адже нам так часто не хочеться вчити уроки і ми згодні віддати все на світі, аби не йти у школу!
- Так, це правда. Школа дуже втомлює. Але ж вона робить нас кращими, вона освічує нас, дозволяє зайняти якесь місце у суспільстві.
- Ну... це досить переконливо звучить...
- А ще... подумай тільки, скільки людей колись полягло у битві за те, щоб Україна стала незалежною, щоб їхні нащадки могли вільно відкривати школи, університети і навчати нас чомусь.
- Справді, це невдячно з нашого боку так відгуватись на бажання зробити нас кращими.
- Нам інколи доводиться тяжко працювати, сидячи до ночі над підручниками, зошитами і конспектами, але ж це не означає, що без школи було б краще!
- Впевнений, що майбутнє без жодного навчального закладу перетворить нас на первісних людей.
- Знаєш, я думаю, що насправді всі це розуміють, просто любов до школи зараз є чимось дивним і навіть поганим.
- Скоріш за все, так воно і є а пам"ятаєш, як влітку хочеться повернутись у школу, побачити вже нарешті вчителів, однокласників, знайомих
-Саме так. Отже, школі ми завдячуємо багато чим, тому потрібно цінувати те, що ми маємо, хоч як би важко це не було б.
4,8(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ