Я вважаю, на це питання нема однозначної відповіді.
До нестями люди можуть любити зовсім мало-на початку відносин.Потім розум стає главнішим за почуття і закохані поважають один одного,люблять, вони гарні друзі.А згодом можуть стати їх відносини звичкою.Звичкою ділитись думками, допомагати та жити довго та щасливо єдиною міцною родиною.
Існує таке поняття, як любов до себе.На скільки ти поважаєш(любиш) себе, на стільки і тебе люблять оточуючі.Тут зрозуміло, якщо любити себе дорогенького до нестями, це вже щось неадекватне.Можливо також, людина, яка любить себе до нестями або хвора психично, або найвеликий егоіст.
Щось теж неможливо любити до нестями.Хоча, існують такі люди, але мені здається вони хворі.Завжди розум головніший за почуття.Якщо з головою все гаразд.Це моя думка.
Висновок: я вважаю, до нестями та постійно неможливо любити щось або когось!Розум завжди головніший , навіть над почуттями!
1. Що робив Сіроманець усе життя?
Б- водив зграю
2. За що Чепіжний хотів знищити Сіроманця?
А- Бо той загриз його козу
3. За що Сіроманець ненавидів Чепіжного („Сіроманець” М.Вінграновського)?
В- Бо той перебив зграю і вовченят;
4. Що трапилося після зустрічі Чепіжного з Сіроманцем?
В- до села прилетів вертоліт із мисливцями
5. Хто захищав Сіроманця?
Г- хлопець Сашко.
6. Що Чепіжний з мисливцями робили в лісі?
А- Копали яму-пастку;
7. Одного дня Сашко зрозумів, що Сіроманець:
В- сліпий
8. Де переховувався Сіроманець від переслідувачів?
Г- на полігоні.
9. Хто врятував його від неминучої голодної і холодної смерті?
А- льотчики
10. Як віддячив вовк рятувальникам?
Б- втік за першої ліпшої нагоди;
11. Куди втік Сашко з Сіроманцем?
Б- до Одеси
12. Чому Сіроманець наприкінці твору повернувся до Сашкового села?
А- щоб умерти;
Подробнее - на -
Объяснение:
У відгуках розмаїтних, у швидкому темпі життя сучасної епохи, часто лунає це запитання: "Чи легко бути відомою людиною?" Мільйони людей мріють про славу, визнання та популярність, але чи всі вони усвідомлюють, що таке життя в режимі постійного під прицілом уваги та суджень інших?
Бути відомою людиною - це неоднозначне явище, що має свої позитивні та негативні сторони. Перш за все, відомість дає можливість мати гучний голос у суспільному дискурсі, впливати на суспільство та піднімати важливі питання. Відомі люди часто стають іконами, які втілюють певні ідеали, надію та натхнення для інших. Вони мають можливість залучати увагу до соціальних проблем, благодійних акцій та різних глобальних ініціатив.
З іншого боку, бути відомою людиною означає втрату приватності. Очі громадськості завжди спрямовані на відомих особистостей, їхні кроки, слова та вчинки аналізуються та обговорюються. Це може бути дуже виснажливо та викликати стрес, особливо коли під прицілом знаходиться кожна дрібниця особистого життя. Відомість не дає можливості бути самим собою в публічних місцях, адже завжди є постійний натиск та вимоги.
Окрім того, відомість часто супроводжується штучним створенням образу та маркетинговими стратегіями, які можуть впливати на самовираження та індивідуальність. Багато відомих людей відчувають потребу відповідати очікуванням своєї аудиторії та підтримувати свій публічний образ, що може призвести до втрати автентичності.