М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Masa113
Masa113
22.05.2020 11:03 •  Українська мова

Твір розповідь про мої навчальні носягненя з української мови у 6 класі

👇
Ответ:
Uncleuncle1
Uncleuncle1
22.05.2020

Відповідь:

У шостому класі я почав досліджувати українську мову, і це стало для мене захоплюючим шляхом пізнання. Перші кроки були пов'язані з вивченням правил правопису і граматики. Я вивчав закономірності розміщення наголосу, правила розділового знаку, правила написання складних слів та сполучників.

З кожним новим уроком я все більше осмислював красу української мови. Ми читали відомих класиків, вивчали українські народні казки та легенди. Кожна нова історія викликала в мені захоплення та бажання дізнатися більше.

У процесі практичних завдань я почав удосконалювати свою вміння писати. Я вивчав структуру твору, складав розповіді та оповідання, розкриваючи свої думки та почуття. Пошук потрібних слів і виразів став для мене цікавим завданням, яке розвивало мою творчість та уяву.

Українська мова стала для мене не тільки предметом, але й засобом спілкування та вираження своїх думок. Вона до мені стати виразнішим у мовленні, розуміти та аналізувати текст, а головне - вона дала мені можливість відкрити багатство української культури та літератури.

Мої навчальні досягнення з української мови у шостому класі стали для мене початком захопливої подорожі у світ мови та літератури. Я пишу, читаю та досліджую все більше, і з кожним днем почуваю, що стаю все ближче до володіння цим прекрасним засобом спілкування.

Пояснення:

4,6(74 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kostf2003
kostf2003
22.05.2020
Цікавий твір, може використаєш:) Кожної весни й осені учні нашої школи беруть участь у прибиранні скверу, що розташований поблизу школи. Повз цей сквер ми йдемо до школи і повертаємося додому. З вікон кабінетів добре видно алеї, якими іноді хтось іде, вікові дуби і тополі. Після уроків ми затримуємося, щоб трошки погуляти, побігати серед дерев або посидіти на лавці. За кожним класом закріплений свій куточок, який ми прибираємо. Ось і цього разу наша класна керівниця Галина Олександрівна попередила, що після уроків двадцять хвилин ми присвятимо прибиранню території. Михайло Єршов вигукнув: —А моя хата скраю! Діти засміялися. —А хіба ти мешкаєш у будинку, що поруч зі сквером? — запитала Настя не то жартома, не то всерйоз. Вчителька запитала: —А ви знаєте, що таке хата? —Це селянський дім в українськім селі, — відповів Василь. —Але ж ми мешкаємо у місті, — сказав хтось. —А це означає, що Михайло мав на увазі зовсім інше, коли сказав «моя хата скраю». — Вчителька уважно подивилась на нас, а потім перевела погляд на Мишка. — Нехай він пояснить, що хотів сказати. Мишко почервонів, але мовчав. —Зрозуміло, чому він мовчить. Він вирішив зізнатися нам, що прибирання листя його не стосується.
4,8(97 оценок)
Ответ:
Jelinad
Jelinad
22.05.2020

Справили значний вплив на хід європейської історії. Займалися розбоєм і торгівлею в Європі, Західній Азії та Північній Африці. Протягом IX—XI століть колонізували значні регіони Європи: Східну Англію, Нормандію, Ісландію, Фарерські та Шетландські острови, Сицилію, Русь тощо. Складалися, переважно, з данців, норвежців і шведів. Первісно сповідували скандинавське язичництво;

Протягом Х—ХІ століть навернулися до християнства. Через тогочасне перенаселення Скандинавії й відносну беззахисність сусідів здійснювали часті грабіжницькі рейди. На морі й річках використовували довгі вітрильні човни дракари. Нападали і плюндрували міста і поселення, розташовані в прибережній зоні. Очолювалися ватажками-землевласниками або головами родів. У вільний від походів час займалися землеробством і торгівлею. Розвинули Дніпровський і Волзький торгові шляхи. Першими з європейців середньовіччя досягли Гренландії і Північної Америки. Епос вікінгів зберігся у сагах. Період їхньої експансії у 793—1066 роках називають в історіографії епохою вікінгів. Також — нормани, дани, варанги, варяги.

Объяснение:

:-[

4,6(85 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ