М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Anna678901
Anna678901
07.02.2022 09:32 •  Українська мова

Твір роздум на тему природа не для себе

👇
Ответ:
baevivanx2017x
baevivanx2017x
07.02.2022

Природа не для себе

Серед незліченних див і загадок світу, які нас оточують, одна з найвеличніших і найбагатших у своїй розмаїтості є природа. Вона створена для нас, але не виключно для нашого користування. Природа має свою власну цінність і призначення, що далеко виходить за рамки наших потреб і бажань. Тому можна стверджувати, що природа не для себе, а для усього живого на планеті.

Природа — це неймовірний механізм, який регулює життя на Землі. Вона постійно взаємодіє з нами та іншими організмами, створюючи складні екосистеми, в яких кожен елемент має своє місце і функцію. Ліси постачають нам кисень, водойми забезпечують вологу, а річки та океани зберігають величезну біорізноманітність, яка є ключовим фактором у підтриманні екологічної рівноваги.

Але ми, люди, не завжди розуміємо і поважаємо природу так, як вона заслуговує. З метою власного збагачення та задоволення потреб, ми нерідко надмірно використовуємо ресурси природи, ведемо нестале сільське господарство, забруднюємо повітря та воду, спустошуємо ліси та знищуємо життя безжальною експлуатацією. Ми не усвідомлюємо, що таким чином ми завдаємо шкоди не тільки природі, але і самим собі.

Природа надає нам так багато безкорисливо — прекрасні пейзажі, свіже повітря, плоди, ліки й джерело натхнення. Вона дарує нам моменти спокою та гармонії, які так необхідні для нашого фізичного і психічного благополуччя. Та, на жаль, ми не завжди цінуємо ці дари та нерідко забуваємо про їхню вартість.

Нам важливо відновити розуміння того, що природа існує не тільки для нашої користі, але й має свою власну цінність. Вона є нашим спільним добром, яким ми повинні дбати та берегти. Ми маємо взаємодіяти з природою в гармонії, шанувати її та дбати про збереження природних ресурсів.

Нам потрібно змінювати наші підходи до спілкування з природою. Розвивати стале сільське господарство, використовувати відновлювані джерела енергії, зменшувати викиди шкідливих речовин і забруднення, займатися екологічним туризмом і охороною природних заповідників. Ми повинні бути активними агентами збереження природи, а не пасивними споживачами її ресурсів.

Тому, природа не для себе — це принципово неправильна уява. Ми повинні змінити свою ментальність і віддати природі ту повагу і захист, які вона заслуговує. Тільки тоді зможемо насолоджуватися її вродою і продовжувати існування нашої планети у гармонії з усім живим.

Объяснение:

4,6(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Sachakovakrist
Sachakovakrist
07.02.2022

Объяснение:

прокида́еться

прокидаеться — слово из 5 слогов: про-ки-да-е-ться. Ударение падает на 3-й слог.

Транскрипция слова: [прак’идай’иц:а]

п — [п] — согласный, глухой парный, твёрдый (парный)

р — [р] — согласный, звонкий непарный, сонорный (всегда звонкий), твёрдый (парный)

о — [а] — гласный, безударный

к — [к’] — согласный, глухой парный, мягкий (парный)

и — [и] — гласный, безударный

д — [д] — согласный, звонкий парный, твёрдый (парный)

а — [а] — гласный, ударный

е — [й’] — согласный, звонкий непарный, сонорный (всегда звонкий), мягкий (непарный, всегда произносится мягко)

[и] — гласный, безударный

т — [ц:] — согласный, глухой непарный, твёрдый (непарный, всегда произноится твёрдо)

ь — не обозначает звука

с — не образует звука в данном слове

я — [а] — гласный, безударный

В слове 12 букв и 11 звуков.

4,4(40 оценок)
Ответ:
dianarudak
dianarudak
07.02.2022

Грім упада, ударяючи глухо. Вітер, сивіючи в лузі, гривою сивою грає. Молоду хвилюючи траву спершу грім ударив над Подолом, прокотився, загримів над полем. Чіпляючись за приполи хмари, грім, бухикаючи, так і зависав між небом і землею. Лекала шляхів п’ють бензиновий мед, ласуючи громом охоче. Вітчизна починається з берізки посадженої своїми руками, з прозорої водиці зі струмочка. Гірське повітря було вологе, напоєне гіркими млосними запахами лавра та м’яти. Непереможним є все народжене для творчості, для радост, для цвітіння .

Молоду хвилюючу траву спершу грім ударив над Подолом, прокотився, загримів над полем.      


Українська моваЗавдання: переписати текст, поставити пропущені розділові знаки. Зробити синтаксичний
4,4(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ