М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kate653
kate653
02.07.2020 09:00 •  Українська мова

Скласти невеличку розповідь на тему "день народження" для 3 го класу

👇
Ответ:
selena26
selena26
02.07.2020

Сьогодні у моєї подруги Оленки день народження.Вона запросила мене на св яткування.абзай-Добрий день,Оленко! Вітаю тебе з днем народження,бажаю тобі всього найкращого.Оленка подякувала і провела мене у кімнату.Там було багато гостей.Ми їли торт. За столом я поводилась чемно.абзац -До побачення,сказала я,коли йшла додому.

4,6(36 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ZA25
ZA25
02.07.2020
К [г] - согласный, твердый, звонкий, парный
р [р] - согласный, твердый, звонкий, непарный, сонорный
у [у] - гласный, безударный
т [т'] - согласный, мягкий, глухой, парный
и [`и] - гласный, ударный
т [ц] - согласный, твердый, глухой, непарный
ь 
с 
я [а] - гласный, безударный

и→[и]:гласныйс→—ч→[щ']:согласный, непарный глухой, непарный мягкийе→[э]:гласныйр→[р]:согласный, непарный звонкий, сонорный, парный твёрдыйп→[п]:согласный, парный глухой, парный твёрдыйы→[ы]:гласныйв→[в]:согласный, парный звонкий, сонорный, парный твёрдыйа→[а]:гласныйю→[й']:согласный, непарный звонкий, сонорный, непарный мягкий[у]:гласныйщ→[щ']:согласный, непарный глухой, непарный мягкийи→[и]:гласныйй→[й']:согласный, непарный звонкий, сонорный, непарный мягкий

Учатся-6 букв,6звуков У-(у)- гласная ,ударная Ч-(ч')- согласный,глухой,мягкий А-(а)- гласный,безударный Т-(т)- согласный, глухой,твердый,парный С-(с)-согласный,глухой,твердый,парный Я-(я)- гласный безударный

БукваЗвукХарактеристика звукап[п]согласный, глухой парныйр[р']согласный, мягкий, звонкий непарный, сонорныйи[и]гласный, безударныйу[у]гласный, безударныйм[м]согласный, звонкий непарный, сонорныйн[н]согласный, звонкий непарный, сонорныйо[а]гласный, безударныйж[ж]согласный, звонкий парный, твёрдый непарный, шипящийа[а́]гласный, ударныйю[й']согласный, звонкий непарный, сонорный, мягкий непарный[у]гласный, безударныйс[с']согласный, мягкий, глухой парныйь[-]
4,6(87 оценок)
Ответ:
begimot81
begimot81
02.07.2020
Похід мера Кременчука на святкування першого дзвоника до школярів завершився міні-скандалом. Під час виконання Державного гімну України лише керівник міста Микола Глухов співав -- вчителі лише здивовано перешіптувалися. Своє обурення Микола Глухов втілив у конкретні рішення -- на оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому мер дав доручення зобов'язати педагогів знати і співати "Ще не вмерла..."

"Гімн у школах вивчається з першого класу -- це безумовний елемент навчальної програми, -- коментує для "Експресу" заступник начальника управління освіти з питань загальної та середньої освіти Геннадій Москалик. -- Але ніде правди діти -- співають наш гімн вкрай мало. Шкода, але це стосується і педагогів. А саме вони подають приклад дітям. Саме цією логікою і керувався Микола Глухов, коли давав своє доручення. Він став свідком прикрої ситуації, коли під час виконання гімну на святковій "лінійці" у другій міській школі, співало всього лише кілька людей. А вчителі у своїй переважній більшості заспокоювали дітлахів, які теж не знають як поводититися, коли звучить Державний гімн. У мене не виникає жодних сумнівів, що слова гімну знає кожен вчитель, але потрібен ще і якийсь поштовх, аби ці слова проспівати, коли він звучить. От і будемо цей поштовх здійснювати."

Доручення свого мера відразу взялися виконувати. Управління освіти зібрало нараду директорів всіх шкіл міста, на якій оприлюднили думки Миколи Глухова. Керівники шкіл дуже схвально поставилися до порад мера і обіцяли організувати у своїх школах виховні бесіди з педагогами. Рядові ж вчителі теж не протестують проти рішення свого патріотичного курівника міста і лише хвалять його за рішучість.

У телефонній розмові вчитель однієї зі шкіл Кременчука пані Ольга (жінка попросила не називати її прізвища) зізналася, що коли почула слова мера, то їй справді стало соромно. "Почула новину вдома по радіо, і аж почервоніла зі встиду -- розповідає жінка. -- Просто задумалася над власним нейтральним ставленням до Державного гімну. Коли стоїш на лінійці, звучать перші акорди гімну хочеться затягнути й слова -- але дивишся довкола -- всі мовчать. Якось і у собі придушуєш прагнення співати. Чомусь у нас вважається, що співати гімн це соромно. Але ж насправді повинно бути все навпаки! І якщо прості люди справді можуть мовчати, то ми, педагоги, просто таки зобов'язані співати -- адже з нас беруть приклад діти! Ми повинні їм прищепити патріотизм і повагу до націанальних символів ще у дитинстві!"

"Наш мер славиться патріотизмом, це людина зі справді щирими почуттями до рідної держави, -- продовжує Геннадій Москалик. -- І звісно ж він знає слова не лише Державного гімну, а й багато народних пісень. Він робить багато кроків для просування українського у Кременчуці, тому ще одне рішення в цьому ж руслі не здивувало. Ми думаємо, що багато уваги приділятимемо не лише педагогам, але й дітлахам. Всі повинні знати і співати гімн. У одній з наших шкіл навчається дівчинка зі Швеції -- то навіть вона знає слова гімну. Інші обов'язково братимуть з неї приклад!"
4,6(37 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ