М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
khvvt1
khvvt1
22.11.2020 20:13 •  Українська мова

Составить предложения со словами з ранку и зранку

👇
Ответ:
tatarchenko04
tatarchenko04
22.11.2020
Зранку я почув пісню жайворонка.
З ранку до вечора сусіди гомоніли.
4,5(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

ответ: У незнайомому лісі

Уперше в житті Сашко був у справжньому лісі. Переважали тут сосни. Високі, стрункі, жовтокорі, вони змикалися вгорі рясним гіл-лям. Сашко змалку відрізняв сосну від ялини. Принесе, бувало, мати під Новий рік невеличку пишну сосну, прикрасить блискучими кулька-ми, обвішає цукерками і каже: «Оце тобі, Саш-ку, ялинка. Грайся, друзів запроси». Та хлопець добре знає, що це сосна. Ялинка акуратніша, стрункіша, у неї короткі голочки, а в сосни довгі, звисають китицями. Ось хоровод струнких берізок. Вони, як ті шестикласниці на перерві, збіглися пошепотіти. А що то за деревце таке кремезненьке на га-лявині? Наче клен, проте листя трохи інакше ви-різьблене, округліше.У лісі духмяно пахло хвоєю і різнотрав’ям, було вогкувато, навіть задушливо. Часом, коли ліс густішав і юного мандрівника щільною сті-ною обступали де-рева, його проймав легенький острах. І знов аж по-темніло в лісі – так густо зійшлися де-рева. Чутливі вуха заполонив багатого-лосий хор лісового птаства. Дивно, але раніше Сашко не помічав пташиного гомону. Скрекоче сорока, кує зозуля, а шпак старається за цілий колектив: він уміє і по-жаб’ячому, і навіть по-солов’їному... Птахи плакали й реготали, схлипували, свистіли, зітха-ли

Объяснение: ПЛАН ПРИДУМАЙ САМ! ПОДУМАЙ ГОЛОВОЙ. ТОЛЬКО ПОТОМ ПРИШЛИ В КОМЕНТАРИИ!

4,4(31 оценок)
Ответ:
ValeriaAstahova99
ValeriaAstahova99
22.11.2020

ответ: 1. Супротивник, який розкриває ваші помилки, набагато корисніший, ніж друг, що приховує їх. [Супротивник, (який ...), друг], (що ...).

2. Коли папір з’явився на українських землях, сказати важко, бо через війни й пожежі мало старовинних документів збереглося. (Коли ...), [...], (бо ...).

3. Тільки коли ми досягаємо мети, ми вирішуємо, що шлях був правильний. (Тільки коли...), [...], (що ...).

4. Коли подме вітерець, зламана бадилина так поскрипує, наче дивовижна істота скімлить і легенько стукає зубами. (Коли ...), [...], (наче ...).

5. Із щедрівок, які взимку виспівувались, під вікнами добрих людей, я знав, що за плугом навіть сам Бог ходив. [... щедрівок, (які ...), ...], (що ...).

Объяснение:

4,4(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ