М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Як ти розуміє слово оберіг склади про це розповідь (5-7 речень)

👇
Ответ:
vitay123
vitay123
16.06.2022
Оберіг-це який-небудь предмет,який дає людині захист від усього поганого.Оберіг в моєму розумнні як талісман.Оберігом може стати,навіть,улюблений браслет,який приносить тобі успіхи на контрольних,іспитах,і.т.д.
Ще здавна наші предки виготовляли обереги з різних природних матеріалів.Заряджаючи його позитивною енергією,вона поверталася до людей бумерангом.У давні часи оберегами були саморобні ляльки-мотанки,крашанки,навіть,були спеціальні обряди для виготовлення оберегу.
Як мені здається,обріг є у кожної людини.Наприклад,ним може бути хрестик,який дається маленькій дитині під час хрещення.Він має позитивну енергетику,зв'язок з Господом і його просто неможливо загубити.
4,6(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Zay4565
Zay4565
16.06.2022
1.Лиха доля чекала втікача: його оддавано в некрути, засилано на Сибір, катовано канчуками, тавровано, мов худобу, або з оголеною напівголовою, збитого, збасаманеного, одсилано в кайданах назад до пана, знов у неволю, на панщину…
2.Сотки, тисячі нещасних попадалися до рук козакам — і мусили випити гірку до краю.
3.Плутаючись у високих бур'янах, пролазячи попід кущами, що тісно посплітались у сій занедбаній частині панського гаю, вони долізли врешті до води. 
4.Не полегша на серці, не одміниться доля... 
5.Чи то під впливом прощання й Соломіїних сліз, чи внаслідок реакції по пережитих турботах, його обгорнув жаль. 
4,5(100 оценок)
Ответ:
tanechka21998
tanechka21998
16.06.2022
Посеред (прийменник) ріки (обставина, іменник) почувся (присудок, дієслово) оглушливий (означення, прикметник) тріск (підмет, іменник) криги (додаток, іменник)-i (сполучник) одночасно (обставина, прислівник) закричали  (присудок, дієслово) вершники  (підмет, іменник) , провалюючись у воду (обставина, виражена дієприслівниковим зворотом, до складу якого входять дієприслівник, прийменник, іменник). Схема: [ ] - і [ ].
Речення розповідне, неокличне, складносурядне з єднальними відношеннями, що означають послідовність подій; 1 просте речення - двоскладне, поширене, повне, неускладнене;  2 просте речення - двоскладне, поширене, повне, ускладнене відокремленою обставиною. 

Подробнее - на -
4,4(84 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ