М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
654850
654850
22.05.2020 11:50 •  Українська мова

Мені на ! будь ласка скажіть як написати повідомлення на лінгвістичну тему в науковому стилі! я поняття не маю що !

👇
Ответ:
kosahevaluba
kosahevaluba
22.05.2020
Не хвилюйся. Я знайша то що тобі потрібно . 
У першу чергу, писати твір треба тільки науковим чи публіцистичним стилем. Не допускається явного прояву емоцій в тексті або апелювання до почуттів читача. Твір має бути написано саме у формі міркування і містити або доказ точки зору автора, або аргументоване спростування запропонованого висловлювання.Будь навчальний твір має мати чітку структуру, що включає вступ (зачин), основну частину і висновок. Тому перш ніж приступати до написання самого тексту, розумно скласти попередній план. Це дозволить витримати сувору логіку розповіді. Стосовно до твору на лінгвістичну тему текст повинен містити основну тезу, аргументи на його підтримку і висновки, зроблені на основі наведених доказів.Теза твори повинен формулюватися на основі заданої теми і утримувати її ключові слова або виразу. Наприклад, якщо задана тема «Навіщо потрібні розділові знаки в письмовій мові», то тезу можна формулювати як у вигляді твердження: «Знаки пунктуації в письмовій мові служать для розділення тексту на смислові фрагменти, що полегшують розуміння читача». Так і від протилежного: «Текст з відсутніми знаками пунктуації, важкий для сприйняття і може містити велику кількість двозначностей:« Стратити не можна помилувати ».Основна частина твору на лінгвістичну тему обов’язково повинна містити приклади. Прикладів треба використовувати не менше двох і супроводити їх коментарями, що пояснюють точку зору автора.У Висновку повинен бути зроблений висновок, що підтверджує початковий тезу. Добре, якщо одночасно висновок буде відображати позицію автора. Перед тим як переписати остаточний варіант на чистовик, текст слід ще раз перечитати і виправити. Написання слів, що викликають сумніви, необхідно перевірити за словником.
4,6(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vanuaevstifeev
vanuaevstifeev
22.05.2020

Як сповіщають кожного дня

та

країні,

стабільності.

революції проходять, то нас

Оскільки

кожної людини пов’язане з долею її Батьківщини, то я замислився над наступним питанням. Яким буде моє власне майбутнє?

Я дійшов висновку, що моє майбутнє більшою мірою залежить все ж від мене самого. В моїй родині все досить стабільно. Хіба що в моєї мами неповний робочий тиждень, невеличка платня, тому що

підприємство ледь виживає у кризах.

задоволені тим, що вона більше часу проводить удома. Бог з тією зарплатнею, як говорить тато.

Мої батьки підтримують мене у навчанні та корисних зайняттях. Адже від того, чого я навчуся, залежить те, де я буду вчитися після школи, як працювати. Я впевнений, що батьки мені до наскільки зможуть. Але це не означає баловства. Мій тато швидше дасть грошей на басейн, ніж на модні речі.

Своє майбутнє я хотів би бачити успішним. Хочу мати цікаву та оплачувану роботу до душі – для цього потрібно розвивати свій

практичні навички, наполегливість,

спілкуватися з цікавими людьми, які варті спілкування, а не з пустушками – варто розвивати вміння розбиратися у людях.

Ще я б хотів мати змогу багато подорожувати. Можливо, не по роботі, а у вільний час, з друзями, а потім і з власною родиною. Хочу побачити світ на власні очі. Навіть пожити деякий час за кордоном – не емігрувати, але набратися досвіду.

Також хочу в майбутньому мати родину, просторий дім або велику квартиру для неї, особисте щастя, кохану людину поруч, з якою ми б розуміли один одного. Тому хочеться бути людиною доброю, чесною та сильною водночас. Можливо, це найголовніше у моєму майбутньому.

4,7(9 оценок)
Ответ:
Традиції - це міцно усталені, успадковані від попередніх поколінь і підтримувані суспільною думкою форми поводження людей та їхніх взаємин або принципи, за якими розвивається загальнолюдська культура (наприклад, реалістичні традиції в літературі і мистецтві). Коли йдеться про сімейно-побутову сферу, частіше вживається слово "звичаї", які є найдавнішою формою збереження і передачі від покоління до покоління стандартних дій і поводження людей у певних типових обставинах і конкретних ситуаціях. Звичай - це загальновизнана норма поводження, неофіційно узаконена владою масової звички, традицій і громадської думки (хоча сам факт обов'язковості цього звичаю може і не усвідомлюватися людьми) та стихійно відтворена діями безлічі людей.

У традицій і звичаїв є визначена подібність. Вони ґрунтуються, по-перше, на виконанні однакової ролі в житті суспільства; по-друге, вони мають однакові риси й ознаки (стійкість, нормативність, зв'язок з громадською думкою, моральними нормами, громадськими звичками, стандартами поводження); по-третє, вони мають однаково значне поширення. Через систему традицій і звичаїв нові покоління суспільства успадковують вироблені в ньому відносини і весь суспільний досвід, аж до самих конкретних вчинків і дій. Спадкування соціального досвіду з його критичним осмисленням дає змогу суспільству з меншими витратами йти по шляху соціального розвитку. Сприяючи цьому, звичаї і традиції самі відтворюються, причому деякі з них зникають, а інші з'являються або поступово видозмінюються.
4,5(16 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ