М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
zina111
zina111
10.03.2023 08:57 •  Українська мова

Всто очей дивитися розкрити значення фразеологізму(

👇
Ответ:
Настюша577
Настюша577
10.03.2023
 1. кому. Зустрічатися, не відчуваючи перед ким-небудь сорому, провини за щось. Тітка може вернутись .. щохвилини. Що тоді буде? Як мені дивитись їй в вічі (І. Нечуй-Левицький); Його (Дороша) охопило почуття палючого сорому, і він довго не міг дивитися в очі людям (Григорій Тютюнник). 2. кому. Запобігати перед ким-небудь, намагатися догодити комусь. Одно другому дивиться у вічі, як би вгодити, як би розвеселити (Г. Квітка-Основ’яненко); (Юда:) Він звик, щоб ми, як песики, лагідно йому дивились в вічі та ловили його слова (Леся Українка). 3. чому. Не відчувати страху перед чим-небудь, не боятися чогось. (Долон:) .. Я люблю дивитись долі в вічі (Леся Українка); Не страх смерті керував у цю ніч фельдшером Щорсом,— прийде час, і він сміливо дивитиметься смерті в очі, він просто зневажатиме її (Ф. Скляр).вот
4,6(58 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Kotikocerdechko
Kotikocerdechko
10.03.2023
Україна - держава з багатовіковою історією та культурою. У кожному регіоні є свої визначні пам'ятки - перлини української землі. Це справжній скарб, наша гордість і надбання. До наших днів збереглися середньовічні фортеці, палаци та садиби, стародавні монастирі та храми (у деяких з них і понині проводяться служби), багато інших унікальних архітектурних витворів мистецтва, що навіки прославили своїх майстрів. З усіх куточків земної кулі приїжджають сюди туристи, щоб побачити наші безцінні скарби.
4,4(3 оценок)
Ответ:
00012333334
00012333334
10.03.2023
Природа - мiй друг
Я вважаю, що найкращий друг людини — природа. Оповідання українського письменника Михайла Чабанівського «Вірний» доводить, що саме від людини залежать її стосунки з навколишнім світом.

Ігор, головний герой твору, змальовується чутливим і добрим хлопцем. Його дуже збентежило те, що він побачив у сусідньому дворі: незнайомий одноліток мучив маленького песика. Щеня скавучало й не встигало бігти за своїм катом. Ігор запропонував сусідові забрати його собі. Цуценя виросло в спритного собаку завдяки дбайливому догляду героя. Не сподобався Ігорю його сусід Тимко. Це був жорстокий хлопець. Одного разу він розорив лелече гніздо. Наступного року ображені птахи більше не прилетіли до хати Тимка.

Не зміг він і подружитися зі своїм цуценям, Тарзаном, який так і не навчився слухати свого хазяїна.

Отже, тварини дуже гостро відчувають, як ми до них ставимося, і віддячують нам тим же.
4,5(1 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ