Ось уже 31 грудня. У нас стоїть ялинка. Мама накриває на стіл. Ось вже одинадцята година. - Ще трішки , ще трішки,- каже мій братик -Звичайно.- мовила мама Часи швидко ішли, а секунда, ніби бігає щоб швидше Новий рік розпочати. - Уже 11:55,- кажу я Тато включив телевізор призедент говорив тост. Ми його уважно слухали. Ось 5 секунд залишулось! Стрілка відміряля 5 секунд і всі звкричали, бахкали салюти і ніби світ радів 2015 року. Цього року я Новий рік празнував у ресторані. Були діти мого віку. Ми всі теж раділи Новому року. Ось як я празнував Новий рік.
Новий рік-моє найулюбленіше свято.Напередодні мене завжди охоплює дивне відчуття,наче має статися щось радісне та чарівне.Усюди святкова атмосфера,усі готуються до свята,наряджають ялинки,купують різні фрукти та солодощі.Мама завжди готує для святкового столу щось незвичне,смачне.Кожного року до нас у гості приходять родичі.Ми веселимося,танцюємо,співаємо.Це завжди дуже цікаво,проте я зазвичай рано засипаю.Новий рік-це загальне свято,відзначати його так захопливо!
Чия держава, того й мова! Українська мова – мова найбільшого корінного етносу України і невід'ємна ознака його ідентичності. Незважаючи на складні умови тривалих періодів бездержавності української нації та її територіальної роз'єднаності, українська мова зберегла свою основу і стала важливим чинником возз'єднання українських земель і відновлення соборної незалежності України. Українська мова – це скарбниця духовної і культурної спадщини українського народу. У різноманітних формах існування української мови (старовинні усні перекази і літописи, народні пісні і думи, казки і міфи, поетичні і прозові твори тощо) зберігається історична пам'ять та досвід нації, її світоглядні і моральні цінності, віддзеркалюються національні традиції і звичаї, тобто ознаки, що притаманні саме цій спільноті і тому є унікальними складовими національної ідентичності. Українська мова є засобом спілкування. Вона створює мовний простір, який є природнім середовищем буття української нації. Збереження мовного простору є неодмінною умовою існування і розвитку української нації і гарантією забезпечення мовних прав українців.
У меня только про школу (( Моя школа большая и светлая. Здесь меня научили писать, читать и многому другому.
Я хотела бы видеть свою школу полностью усовершенствованной. Школа будущего, какая она?
Входя в школу, каждый ученик должен раздеваться в собственном шкафчике с замком, открывающимся отпечатком пальца. Вместо учебников у каждого ученика будет свой персональный компьютер, в котором собрана вся учебная информация. Обстановка в школе будет самая современная, вместо деревянных парт и стульев у каждого ученика будет своя кабинка, оснащенная наушниками и электронным табло вместо доски. Тогда ученик не будет отвлекаться, а полностью будет занят учебным процессом.
Географию ученики будут изучать виртуально, посещая различные материки, проникая вглубь Земли. Уроки истории будут проходить с машины времени: все ученики переносятся в другие века, участвуют в походах, изучают искусство тех веков. Перемены будут проходить очень весело, так как много специализированных комнат по интересам. В столовой будут обслуживать роботы-официанты, которые приготовят ту пищу, какую ты пожелаешь.
- Ще трішки , ще трішки,- каже мій братик
-Звичайно.- мовила мама
Часи швидко ішли, а секунда, ніби бігає щоб швидше Новий рік розпочати.
- Уже 11:55,- кажу я
Тато включив телевізор призедент говорив тост. Ми його уважно слухали. Ось 5 секунд залишулось! Стрілка відміряля 5 секунд і всі звкричали, бахкали салюти і ніби світ радів 2015 року.
Цього року я Новий рік празнував у ресторані. Були діти мого віку. Ми всі теж раділи Новому року. Ось як я празнував Новий рік.