М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dhonsina
Dhonsina
09.01.2020 19:44 •  Українська мова

Твір на тему "що цікавого ти знаеш про тварин"5-7 речень 4 клас

👇
Ответ:
aidaadilbekova
aidaadilbekova
09.01.2020
Лемури – одні з найекзотичніших приматів у природі. Місцем проживання цих тваринок є острів Мадагаскар. У цей надзвичайний день ми розповімо вам дещо цікаве про лемурів. Вони живуть зграями з 10-12 особин, не цікавлячись деревами, віддають перевагу посушливим лісам і значну частину часу проводять на землі. Лемурів рідко можна зустріти в зоопарках, надто важко їм пристосовуватися до неволі. Цікаво, що котячі лемури – вегетаріанці, що віддають перевагу соковитим фруктам та ягодам. Коли ці тваринки пасуться в траві, то дуже високо задирають свої хвости. Таким чином вони зможуть легко одне одного контролювати, та й загубитися їм буде важко. Якщо комусь із зграї загрожує небезпека, то сигнали лемури передають за до специфічного запаху. Тут в нагоді стає хвіст. Лемур притискає його до пахви, де розташовані пахучі залози, і потім дуже високо підіймає його. Таким чином він підтримує зв’язок з іншими членами зграї. З таким хвостом він не загубиться навіть у хащах. Щодо різновидів лемурів, то їх дуже багато. Один із найбільших за своїми розмірами представник лемурів «сіфака» живе на Мадагаскарі. У нього яскраве забарвлення – чорно-біле хутро з коричневими плямами. Не менш цікаві «істинні лемури», котрих називають ще «мишиними». Вони значно менші за сіфаку. Довжина їхнього тулубу становить 13 сантиметрів, а хвіст – 15. Цікавим є те, що ці лемури заздалегідь готуються до засухи, що доволі часто охоплює простори острову. Навколо свого хвоста вони відкладають жир, який потім дозволяє їм протриматися у засуху.
4,4(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
девочка245
девочка245
09.01.2020

кожній людині для життя потрібні певні ресурси. найпростіші з них – це їжа, одяг, житло. у сучасному світі з’являється все більше речей, які людина прагне мати заради комфорту та можливостей. але для того, щоб все це взагалі було, людина має трудитися, прикладати зусилля, використовувати свої знання та таланти. навіть первісні люди мільйони років тому мали щось робити, аби щось мати. спочатку вони ходили, шукали, збирали та зберігали продукти, потім займалися мисливством, риболовлею, згодом стали застосовувати знаряддя праці, вивчали навколишній світ. це зрештою поступово призвело до того науково-технічного прогресу людства, який ми спостерігаємо зараз. і все завдяки праці людей.

праця завжди годувала людину. щедра земля дарувала врожай хліборобові, майстерність та вправність приводила покупців на товари ремісника, сила та сміливість видобувачів підкоряла багаті на корисні копалини надра землі, розум та кмітливість вчених приводила до нових відкриттів та винаходів, якими тепер користується все людство.

людина, яка вміє та любить працювати, в усі часи користувалася повагою інших. той, хто вміє щось робити, тем більше добре, завжди прогодує і себе, і родину, вважалося у народі. нажаль, крім тих, хто готовий чесно працювати, серед нас завжди знаходяться ті, хто сам нічого робити не хоче, а от привласнити плоди чужої праці – залюбки. зараз взагалі в умах людей закріплюється думка, що заробляє гроші не той, хто працює, а той, хто краде. нажаль, сучасна ситуація в нашій країні дійсно така, що далеко не завжди сумлінно працююча людина може заробити собі на гідне життя.

роздумуючи про значення праці в житті людини, я не можу не погодитися з такою простою та розумною думкою, як та, що висловив колись видатний український філософ григорій сковорода. я маю на увазі «споріднену працю». сутність її в наступному: кожна людина вміє робити щось, до чого в неї є природний хист та покликання, тому така праця приносить людині не лише винагороду матеріальну, а й справжнє задоволення. та люди часто змушені обирати між власною «спорідненою працею» та професією, яка вважається престижною та добре оплачуваною. і тоді праця стає для людини тягарем, повинністю. мабуть, саме через це стільки людей у світі не полюбляють працювати.

4,6(63 оценок)
Ответ:
Yanок
Yanок
09.01.2020
Здавалося(дієслово, присудок), що(підрядний сполучниа) барвінок (підмет, іменник)і(сполучник) взимку (обставина)зеленіє(присудок, іменник), бо (сполучник підрядний) коли(сполучник) танули (присудок, дієслово)сніги(іменник, підмет), то(сполучник) на(прийменник) світ (обставина, іменник) пробивалися (присудое, дієслово) його (займенник, означення) цупке -означення, поикметник) зелене (прикметник, означення) листя(ім, підмет), не(частка заперечна) змучене (означення, прикметник)холодом(додаток, ім), не (частка)скалічене (дієприкметник, означення)морозом.(додаток, ім) СПР з підрядним означальним і підрядним обставинним причини.
4,7(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ