М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на вибір: 1.як побачити вчинок 2.шляхетний вчинок 3.біла ворона 4.вчинки підлітків на вулиці 5.вибухи петард 6.перемогти себе 7.думки проти течії 8.прилюдний учинок і вчинок на одинці 9.не чини людям так, як не хочеш, щоб чинили тобі. мені треба лише 1 твір на одну з тем!

👇
Ответ:
Angelochek1915
Angelochek1915
01.06.2021
Настала весна. Всім весело  діти іграють і сміються а над дітьми пролетіла чорна ворона вона була зла і мала кличку "злюка".

   Летіла ворона летіла й вдарилася в березу й впала на землю АБО ЯК СКАЗАТИ В БІЛУ  фАРБУ.  підлетіла вонадальше і не замічає себе білою всі діти налякалися ворони а й делакі сміялися
         
         ну і має ворона свою злість і тепер в неї кличка не злюка а "БІЛА ВОРОНА"
ВОТ І МАЄШ ТИ ВОРОНА І БУДЕШ ТИ ЗАВЖДИ БІЛОЮ САМА ТАК ЗАХОТІЛА

        
4,8(36 оценок)
Ответ:
пельмешик2
пельмешик2
01.06.2021
Людина приходить у цей світ задля щастя і добра. А тому кожен із нас повинен творити лише благородні діла, щоб не завдати болю чи шкоди іншим. А тих, хто робить злі та жорстокі вчинки, засуджують. Дуже часто у житті свою про-
вину потрібно спокутувати, тому необхідно задуматися над цим кожному.Гне завдаваймо шкоди іншим ,бо самі можемо опинитися у цьому становищі."Твори добро », - каже давня мудрість. Це просто: досить робити з іншою людиною так, як ти хотів би, щоб чинили з тобою. Ти хочеш, щоб тобі робили добре, роби іншим добро.Хочеш щоб тобі говорили правду, не бреши іншим.Хочеш щоб любили, люби всім серцем.
4,6(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Zoi568
Zoi568
01.06.2021

Живучи серед козаків, Іван Підкова видавав себе за брата молдавського господаря Іоана III Воде Хороброго, який очолював національно-визвольний рух і убитого турками. Є версія, що він походив із секейского роду Баторі, біг до козаків, рятуючись від сімейних інтриг. Коли чутки про це дійшли до молдаван, незадоволених своїм воєводою Петром VI Кривим, вони спорядили в1577 році посольство до Івану Підкові і просили його зайняти престол.

За сприяння загону козацького гетьмана Якова Шаха з 600 козаків, і свого загону, в який входили і молдавани, Підкова вторгся в Молдавію і скинув з престолу Петра Кривого. Івана Підкову підтримали народні маси. В кінці листопада 1577 він зайняв столицю Молдавії Ясси і проголосив себе господарем.

Утриматися в Молдавії Підкові вдалося, однак, не більше двох місяців. Воєвода Петро, зібравши свіже військо, рушив до Ясс, щоб повернути втрачений престол, але був вдруге розбитий Підковою. Тоді Стефан Баторій, король польський, написав своєму братові, трансільванського воєводи Христофору, щоб той надав до Петру хрому.

На початку 1578 року Івана Підкова, бачачи, що йому не втриматися на престолі, вирішив залишити Молдавію і хотів пробратися до запорозьких козаків; але брацлавському воєводі вдалося умовити Підкову відправитися до Варшави, щоб виправдатися перед Баторієм. Король, однак, на догоду туркам уклав Підкову під варту і наказав стратити його у Львові на площі Ринок, в червні 1578 року.

4,8(83 оценок)
Ответ:
Olesechka00818
Olesechka00818
01.06.2021

У чому полягає гідність людини?

Я часто задумуюсь над тим, у чому полягає гідність людини. Загалом гідність- це поняття, що дозволяє характеризувати людину, як моральну особистість. Всі ми повинні гідно жити, працювати, спілкуватися. Досить часто виникають ситуації, у яких треба бути уважними, щоб не переступити межу та не втратити гідність.

На мою думку, гідність ховається у благородних вчинках та чистих думках. Людина, яка не лукавить, не обманює, не жадає зла іншим має сформовані життеві цінності та може по праву зватися гідною. Така особистість завжди діятиме за законами совісті та честі. Бути гідною людиною-це дуже важливо. То ж поважаймо одне одного, виховуймо благородство душі та серця!

4,5(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ