М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aarianna
aarianna
28.01.2020 18:18 •  Українська мова

Яквітку лісову не стану рвати, додому я її не понесу, бо дома їй джмеля не погойдати і не попити ранками росу. за змістом вірша склади спонукальне речення.

👇
Ответ:
stacezoloto
stacezoloto
28.01.2020
Ніколи не рви лісову квітку,дай джмелю попити з нього!
4,8(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ihop
Ihop
28.01.2020
У різні історичні періоди таке слово, як "гривня" означало мідяну монету. Яка була вартістю у дві з половиною копійки, згодом у три, а потім назву "гривенник" дістала у народі срібна монета вартістю у десять копійок.
 Учені виводять походження назви "гривня" так, що це було намисто або браслет. І справді, у побуті Київської Русі існувата така прикраса- шийний браслет, він був золотий та прикрашений коштовним каменем, який носився на шиї. "Гривнями" також називали металеві амулети, які тако носилися на шиї . Слово, швидше за все, утворилося від праслов*янського кореня "грива", тобто "шия", що залишився в сучасній українській мові  лише для визначення відповідної частини тіла деяких тварин. На думку етимологів,  первісне значення слова "гривня"-"шийна прикраса" - доповнилося значеннями "грошова одиниця"
4,5(15 оценок)
Ответ:
Maria9613
Maria9613
28.01.2020
Пісні мого краю

Українці відомі на весь світ як співочий народ. Українці уміють і люблять співати, до того ж народних пісень у нас безліч. Етнографи стверджують, що українських народних пісень близько 200 тисяч! У фонотеці ЮНЕСКО зібрані народні пісні країн усього світу, і 15,5 тисяч пісень з них - українські. 

Найкращі пісні передаються з покоління в покоління, тому деяким з них вже кілька століть. Часто першотворці народних пісень залишаються невідомими, але є й авторські пісні, що стали дійсно народними. 

Такий у нас пісенний край.
4,6(88 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ