М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір-стаття на морально-етнічну тему"милосердя сьогодні"в публіцистичному стилі

👇
Ответ:
dilfuza2105
dilfuza2105
27.10.2021
Кожне покоління вважає своїм обов’язком навчити молодь, як правильно жити, в той самий час критикуючи б життя. Це є закономірним процесом, адже кожне наступне покоління живе? існує у певному проміжку часу, який відрізняється від попереднього. Суспільство міняється, змінюються також пріоритети та моральні цінності. Адаптуючись до суспільних процесів, кожне покоління створює свій захисний механізм та норми поведінки. В цьому випадку неминучими є певні протиріччя між батьками та дітьми. Те, що було нормою колись, перестає працювати сьогодні. І молодь, як ніхто інший, чутливо реагує на зміни в суспільно-культурних процесах. Саме тоді вона і стикається з певними проблемами, що їх має вирішити. На перший погляд, сучасна молодь взагалі не має проблем. Вони ситі, задоволені та мають те, про що їхні батьки у цьому віці навіть і не мріяли. Але проблеми сучасної молоді існують, і вони глибші, ніж може показатися на перший погляд. На фоні великого вибору можливостей та засобів досягнення своїх цілей, а також беручи до уваги подвійну мораль сучасного суспільства, молодій особі дуже важко сформувати правильний світогляд, не скотившись до рівня примітивного споживача. Сучасна молодь стикається з відсутністю прийнятних духовних орієнтирів, які поступово замінюються викривленими нормами життя, де все продається та купується, включаючи кохання та друзів. Водночас такі чесноти, як милосердя, духовність та чесність не поважаються та вважаються ознакою слабкості. У світі, де кожний сам за себе, де віртуальний світ замінює живе спілкування, відбувається відчуження між людьми та з’являється жорстокість. В таких складних умовах, сучасна молодь дуже часто губиться та йде шляхом мінімального спротиву, деградуючи як особистість та роблячи своє життя неповноцінним. Але саме завдяки такій особливості молоді, як гнучкість поглядів, хочеться вірити, що у сучасного підростаючого покоління вистачить сил відрізнити істину від фальші та знайти вірний шлях, спираючись на багатовікову традицію своїх предків, щоб врешті решт стати достойним представником своєї країни.
4,5(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
artamasvan
artamasvan
27.10.2021

Випишіть дієслова у дві колонки: 1) І дієвідміна; 2) ІІ дієвідміна.  

1. Зсунути,  реготати, краяти,   оцінювати, белькотати,  вміти,   кликати, сюркотати, збороти,  підсісти, стругати, тьмяніти.

гуркотіти, скреготіти,  кроїти, бачити,  в’їздити,  знітитися,  муркотіти,  вставити, зважити,  цокотіти,   в’юнитися.

“Всім серцем любіть Україну свою — і вічні ми будемо з нею”

2. знати,  задріботати,  іржати, хотіти, одужати, змокріти,  бігати,   ойкати.

Означити,  палахкотіти, свистіти, вжалити, вдержати, диркотіти, збігти, тупотіти, удобрити, шепотіти

Народ мій є! Народ мій завжди буде!  

3. клепати, лютувати, одужати, диркотати, знати, наколоти, збороти, белькотати,  означати, скласти, знехтувати, сипати, згаснути, дихати.

Лящати, скривати, кроїти, дирчати, оборонити,  завадити, вбігти, белькотіти, оздобити, свистіти, волочити, ударити, пищати.

Людина без книги, як риба без води.

4,5(74 оценок)
Ответ:
kerimbaevazarema03
kerimbaevazarema03
27.10.2021

38. У якому реченні правильно поставлено кому перед сполучником як?

А Стоїть церква над самою водою, як та свічка в підсвічникові, блискає проти сонця блискучим хрестом (І. Нечуй-Левицький).

39. У якому реченні правильно розставлені розділові знаки при уточню вальних словах?

А По той бік річки, напроти сосни, заходило сонце, пославши на воду од берега й до берега шматок червоного полотна (Г. Тютюнник).

40. У якому реченні правильно розставлені розділові знаки при уточню вальних словах?

Б Голос його щирим вiдгуком забринів у селянських серцях, особливо в серцях молоді (М. Стельмах).

41. У якому реченні правильно розставлені розділові знаки при уточню вальних словах?

Б Трапляється, що не сім'я, не школа, а хтось зовсім інший - родичі або знайомі - може виявити певний талант учня (1. Томан).

Объяснение:

4,8(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ