М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
RUStepan5
RUStepan5
29.03.2021 12:28 •  Українська мова

Святкування дня народження (коротко описати)

👇
Ответ:
VaBaGaBa
VaBaGaBa
29.03.2021
У році є багато свят, але одне – тільки для тебе. Що це за свято ? Ну, звичайно, – це день народження.
     Я народилася взимку, тому святкуємо його, коли навкруги лежить сніг. Але холодну погоду зігріває батьківська любов та хороший настрій. Мама пече великий святковий торт і прикрашає його свічками. Я складаю графік розваг. Зазвичай до нас приходять гості та друзі. Мене усі вітають, я отримую подарунки. А найбільше мені подобається мить, коли я задуваю ці свічки. Кожного року їх стає на одну більше. Це свято дуже гарне. Усе проходить чудово! На згадку про цей день тато завжди робить фотографії.
      Добре, що батьки теж допомагають мені відчути, що з кожним роком я зростаю та дорослішаю.
4,4(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
msakinat
msakinat
29.03.2021

Дмитрику, підеш грати у футбол, якщо виконаєш домашнє завдання.

Вибач, як що не так.

Якби ви вчились так, як треба, то й мудростьби була своя. (Т.Шевченко)

Стався до людей так, як би ти хотів, щоб відносилися до тебе.

 

Марійка захворіла після того, як вийшла прогулятися без верхнього одягу, зате набралася досвіду і більше так не робитиме.

За те, що ти так вчинив, Андрійку, тебе чекає покарання.

Мудрець говорив не голосно, проте його  всі чули. Він говорив про те, що ніхто не знав.

Щоб отримати високу оцінку, потрібно добре постратися.

 

Що б не сталося, не втрачай віри в себе!

Всім було весело, причому ніхто не вживав спиртного :) 

При чому тут я?

4,5(24 оценок)
Ответ:
andrewgray
andrewgray
29.03.2021

Я занимаюсь спортом, ведь спорт - это жизнь! Каждый день утром я делаю зарядку, стараюсь работать очень усердно, мне нравится осозновать то, что с каждым таким упражнением я становлюсь лучше, и, конечно, здоровее! Я стараюсь правильно питаться, исключая из рациона вс вредное. Употребляю много фруктов и овощей, стараюсь кушать меньше сладкого, жирного и соленого, чтобы привести желудок в "порядок".

Но, знаете, я уверен, что не только это делает меня таким энергичным и здоровым. Я стараюсь совершать добрые дела. Причем совершенно бескорыстно. Я прохожим донести сумку, пожилых людей часто перевожу через дорогу. И когда я делаю доброе дело - это длает меня по-настоящему счастливым. В душе играет что-то и поет. И тогда, кажется, мой разум очищается, с каждым добрым делом, мне становится легче и хочется все больше людям. Просто так. Я уверен, это улучшает наше здоровье, ведь чем больше в нас счастья - тем меньше стрессов, а из этого и головных болей, и других проблем.

 

Так что, чтобы быть здоровым, нужно не только заниматься спортом и правильно питаться (хотя это очень важно!), но стоит и развивать себя духовно.

4,4(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ