М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ealembi5
ealembi5
03.04.2020 05:09 •  Українська мова

Твір на тему "як я уявляю себе в ролі батька" .

👇
Ответ:
jennie082017
jennie082017
03.04.2020

Коли я стану батьком, то буду любити і поважати своїх дітей.Я вважаю, що батьки повинні виховати не слухняну дитину, а самостійну та сильну духом дорослу людину.  

 Я буду багато часу витрачати на своїх дітей. А якщо втомлюся, то хоча б поговорю з ними про їхні проблеми та негаразди. Знаю, що це дуже важко, але й край необхідне. Разом з сином будемо майструвати і лагодити хатнє та його іграшки. Чим доросліше він буде ставати, тим більше часу ми зможемо проводити разом. Але своб професію він обере сам.

 А якщо  буде донька, я буду займатися з нею спортом, щоб вона змогла себе захистити і без моєї до Наприклад, будемо разом ходити до секції карате.

 Я сподіваюся, що зможу стати гарним батьком для своїх дітей. 

4,8(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
МЯУСИМ2007
МЯУСИМ2007
03.04.2020

Скласти лист до осені зі звертаннями та вставними словами:

Люба осене, пише тобі листа учениця 5 класу Гопак Оленка. Здається, ти вже повністю вступила в свої права. Я  хочу подякувати тобі, осене, за твою барвистість та прохолоду. Ти прекрасна, різнобарвна та яскрава. Я так люблю гуляти короткими осінніми днями та збирати кольорове листячко, робити з нього букети та вдихати його свіжий аромат. Дивна річ, я люблю осінь більше за літо. Сподіваюсь, ти ще довго будеш з нами.

З любов'ю

Гопак Олена

* звертання виділяємо жирним, а вставні слова підкрелюємо.

4,7(100 оценок)
Ответ:
lizapustyreva07
lizapustyreva07
03.04.2020
Осінь завжди підкрадається майже нечутно.Вона тільки залишає прозорі сліди дощу на вікнах або холодним подихом змушує пелюстки літніх квітів покритися блискучою росою. Вдень осінь сяє вогнями різнобарвних айстр, а вночі - уламками діамантів на небі. Один лиш її погляд - і всі співочі птахи зникли, залишаючи право господарювання синичкам та горобцям. Через кілька тижнів вітер почне свій танець, приносячи здалеку тяжкі хмари, які надовго закриють ласкаве сонце. Безлисті дерева обсядуть ворони і вони матимуть вигляд охололого вугілля. Замість шелесту трав - сухий шепіт  листків, замість тонкої музики комах - тихі вскрики падаючих краплин. І, здається, літо вже навіки зникло, поступаючись осені, але як тільки погляд впаде на пожовклі листочки, які з усіх сил тримаються на древі - одразу на душі стає ясно, сонячно, так, як у перший день літа.
4,7(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ