М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Nikia1
Nikia1
23.07.2020 19:24 •  Українська мова

2.укажіть речення,усладнене поширенем означенням. а)мені ж,обдертому,малому,не можна у той сад зайти. б)якісь он квіти,сині-сині,на голу цглу повились. в)я так люблю тебе,село,повите синню і снігами! г)о сонце,миле і змарніле,позич мені свого огня. 12.поясніть розділові знаки в реченні. київ,столиця нашої батьківщини,-гордість нації. 11.підкресліть у реченні головні та другорядні члени. київ,столиця нашої батьківщини,-гордість нації. прочитайте текст 1) київ,столиця нашої батьківщини,-гордість нації. 2)оспіваний поетами і відтворений художниками,він вражає своєю величчю і красою. 3)ось дніпро,вправлений у темно-зелені береги,котить свої могутні хвилі. 4)золотоверхі куполи соборів,осяяні лагідним промінням сонця,відбиваючи його,сяють різко і сліпучі. 5)весною зелень на деревах,свіжа й оковита,вабить очі. 6)а знамениті каштанові свічки,спалахнувши,п’янять своїм солодким ароматом,ніжним і приємним. завдання до тексту укажіть речення а)з відокремленою поширеною прикладкою б)з відокремленим поширеним означенням,виражений дієприкметниковим зворотом,що стосується особового займенника в) з відокремленим означенням,виражений дієприкметниковим зворотом,що стоїть після означуваного іменника г) з відокремленим означенням,виражений прикметниками,що не мають пояснювальних слів та стоять після означуваного іменника будь-ласка на завтра

👇
Ответ:
Sonriskova
Sonriskova
23.07.2020
2-В. 12. Тире між підметом і присудком, які виражені іменниками в Н.в., при пропуску дієслова-зв"язки Є. Комами з обох боків відокремлено поширену прикладку, яка стоїть після означуваного слова й має уточнювальне значення. 11.Київ (підмет),столиця нашої Батьківщини (всі три слова - означення),-гордість (присудок) нації (означення, можна визначити і як додаток). За текстом: А-1, Б-2, В-3,4, Г-5,6.
4,5(57 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
karinaandreevozb5ha
karinaandreevozb5ha
23.07.2020
Життя кожної людини може вважатися гідною, якщо він чогось досяг у житті. для кожного періоду характерні різні досягнення, успіхи. спочатку ми прагнемо добре закінчити школу, інститут, влаштуватися на престижну роботу. для кожної людини життєвий успіх − це поняття різний, в залежності від життєвих цінностей. останнім часом люди все частіше прагнуть до матеріальних благ. вважається, що життя вдалося, якщо чоловік самодостатній. зараз ми вже навряд чи зможемо відмовитися від тих зручностей, які роблять життя простіше. але ж це далеко не все, що потрібно для щастя. здоров’я близьких людей, їх благополуччя ще більш цінні.
4,4(73 оценок)
Ответ:

Плекаймо рідну мову

Мудрі люди кажуть, що немає народу без історії, та це ще більше стосується мови. Мова забезпечує народові неповторність, історичну спадкоємність, зберігає його культуру. Рідна мова є основою родоводу, єднає рід і сім'ю. К. Д. Ушинський відзначав: "Коли зникає мова — народу нема більше!"

Заборона української мови спричинила зникнення у небуття кількох десятків років нашої історії. У житті народу рідна мова й рідний край є нероздільними поняттями. Здавна через мову народ виявляв поняття моральності, а найважливіші з них — вірність і відданість, честь і чесноти, щирість і добро, взаємність, пошана і повага, мир і злагода, дружба і товариськість.

Для того, щоб мова могла прийти нам на до ми повинні постійно дбати про неї. Добру пораду українцям дав М. Рильський у поезії "Мова":

4,7(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ