М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

"слово,не птах, народжується з крилами". поясніть його.

👇
Ответ:
polatovskiy2002
polatovskiy2002
19.08.2020
Ці слова належать Великому Каменяреві – Івану Яковичу Франку. Слово, наче птах, народжується з крилами. І раптом, вириваючись з надр нашої свідомості, несподіваними пророцтвами Геніїв української епохи оживає в сьогоденні. Тільки, якби ми навчились читати та розуміти ці одкровення. Бо видається мені, що народ наш нині схожий на ту сироту, яку «хто не йде, той скубне». Горбатіє, збідований поза межами рідної домівки; спивається і чманіє у безвиході. І це найстрашніше. Бо так починається наше вмирання. Духовне… Агонія суспільства, подолати яку нині дуже важко. А коли було легко?
4,8(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Одного разу у лісі росла красуня ялинка. Вона була дуже гарною та високою. Вона була завдовжки близько п'яти метрів. Вона всім подобалась та її ще ніхто ніколи не зрубував. Всі її любили тому, що вона була стрункою та високою. В неї було більше, ніж двадцять гілочок. Білочки дуже любили на ній гратися, та кожен хотів забрати її до себе додому. Ялинка пахла ароматом сосни. Вона була одна така в лісі. Вона жила довго, та всі були добрими до неї. Всі жителі лісу так піклувалися, садили квіти, збирали непотрібне сміття. Також білочки, які жили на дереві ялинки вони були раді, за те, що вони жили на такій красуні. Всі були в захваті, коли проходили повз ялинки. Ця ялинка ьула дуже особливою у цьому лісі. Деякі туристи чули про цю ялинку та приходили в ліс, щоб подивитись, чи правда це.

4,4(31 оценок)
Ответ:
maximmaxtin
maximmaxtin
19.08.2020

1)b

2)b

3)a

4)d

5)пів паляниці хліба,миску розсолу

6)d

7)   Подорожували якось лікар і годинникар і почали сваритися,хто з них важливіший для людей. Домовилися вірішувати це у сільскій хаті і там заночувати.

  Господар залишив їх у хаті,а сам пішов поратись по господарству. Сказав що вечеря о дев'ятій. Годинникар одразу подумав,що потрібна буде йогодо . Але ні,господар по зірках визначив,що вже дев'ята і сів вечеряти. Наївся та,що з-за столу встати не зміг. Лікар і подумав,що він в нього до попросить. Та ні,господар ліг на піч та й проспав до ранку.

 

  Який же можна зробити висновок ? Ні лікар,ні годинникар не потрібні людям ? Та ні,вони не в того з'ясовували. Здоровому не потрібен лікар,щасливому - годинникар.

4,8(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ