М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ztv1978
ztv1978
20.06.2020 06:26 •  Українська мова

Составить диалог на тему: "я покупаю билет в кинотеатр, а кассир предлагает на другой сеанс" реплик должно быть больше 15.

👇
Ответ:
vamagic2001
vamagic2001
20.06.2020
-Добрый вечер,я хочу приобрести билет на 18:00 на фильм "свой вставь"
-Здравствуйте,на 18:00 все билеты куплены,вы не хотите купить билет на час позже?
-серьезно?очень жаль,мне не хочется ждать так долго.
-Извините,но это же премьера,билеты разобрали еще в обед.
-тогда мне придется уйти,извините
-останьтесь,вы не фильм очень интересный!
-а сеанса пораньше нет ?
-я сейчас поищу,но в 19:00 очень хорошие места .
я подожду ,поищите
-ох,нет,есть только в 19:00 и в 20:15
-вы уверены?может быть,кто-то сдавал билет на 18:00?
-девушка,я бы вам сразу сказала,что он есть.
-Очень жаль,ладно,тогда мне билет на 19:00
-конечно,одну минуту
-а сколько длится фильм?
-90 минут,
вот,возьмите.
Приятного просмотра !


не очень интересная тема,написала,как смогла
4,7(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dashkurko1das
dashkurko1das
20.06.2020
Це видання здійснено із щедрою підтримкою щирого патріота Івана Пуйо, закинутого долею за океан, де він не забув своєї матерІ-України та її культурно- ОСЕІТНІХ потреб. Живучи в Америці скоро 20 років, автор не може не відзначити високої національної свідомости емігрантів-українців, яка виявляється у підтримці багатьох культурних та наукових проектів. Автор складає найщирішу подяку Іванові Пуйо і закликає молоде покоління української діяспори іти за прикладом старшого. Ширші відомості про Івана Пуйо та про нашу співпрацю читайте на сторінці 479 і 480. А
4,4(89 оценок)
Ответ:
Sagyndykkymbat
Sagyndykkymbat
20.06.2020

З давніх-давен склалося так, що кожна держава має державні та деякі інші додаткові символи, головними серед яких є герб країни, її прапор і гімн. Гербом України зараз прийнято вважати тризубець. Та все не зовсім так — це лише малий герб країни, а над головним робота й досі не закінчена. Та так чи інакше, але саме тризуб, у будь-якому випадку, буде складати основу великого українського герба. Цей символ нашими співвітчизниками використовувався ще в середньовіччі. Пізніше тризубець став знаком деяких великих князівських родів Київської Русі, зокрема Данила Галицького, Володимира Великого і князя Святослава.

Що ж означає тризубець? На це питання існує кілька відповідей. За однією з версій три зуба емблеми символізують три природні стихії: землю, воду і повітря. Друга версія допускає, що тризубець — це символ триєдиного Бога, Святої Трійці. А український гетьман Микола Грушевський вважав, що тризубець міг бути верхівкою символу гетьманської влади — булави.

Щодо прапора України, то історія з’єднання жовтого і блакитного кольору на ньому бере свій початок від герба Галицько-Волинського князівства, на якому було зображено жовтого лева на блакитному тлі. У сучасному світі кольори українського прапору частіше усього пов’язують з синім небом та золотими хлібними нивами.

Гімном України затверджено вірш Павла Чубинського «Ще не вмерла України…», покладений на музику Михайла Вербицького. Слова гімну повинен знати кожен громадянин нашої країни.

Окрім державних символів України існують ще й народні. Недарма кажуть, що «без вишні і калини немає України». Саме вони стали поетичними символами, які підкреслюють любов українського народу до пісень і його ліризм. Ще одним народним символом нашої країни є золота пшениця, яка говорить про щедрість і родючість наших земель. Навіть на прапорі символічно зображена золота багата нива, що розкинулася під чистим блакитним небом.

Найдревнішим символом України можна по праву вважати рушник і вишиванку. На цих речах з давніх часів українські жінки вишивали національні узори й обереги. За традицією рушниками перев’язували руки молодят на весільних бенкетах, ними прикрашали образи, рушники давали матері своїм дітям, коли ті відправлялися у дальню дорогу, щоб вони і на відстані відчували тепло материнської любові та рідного вогнища, а також захищали їх від неприємностей.

Ще один, не менш значимий для нашого народу, символ — це хліб, кругла ароматна паляниця. Цей символ свідчить про щедрість і хлібосольство українців, про їхню любов до рідної землі і працелюбство. Сюди ж можна віднести і знамениті вареники та сало, без яких неможливо уявити жодного святкового столу, жодного застілля.

4,7(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ