М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишіть розповідь (5-7 речень) на тему "коли починається осінь".

👇
Ответ:
890605
890605
28.08.2021
В осені коси заквітчанні пшеничними олосками й червоними ягідками калини.Ходить осінь лугами,берегами.Де хітхне там холодом війне.
  Любить осінь ночами сидіти на березі ставка.А  вранці над водою підіймається сивий туман і довго не розходиться.Оце й починається осінь.
   Бояться осені пташки.Як тільки побачать її ластівки,злітаються і про щось тривожно радяться.А журавлі піднімаються високо в небо і про щось курличуть.
   Любить осінь заходити у садки.Доторкнеться до яблуні - яблука жовтіють.А дятли радіють зустрівшись з осінью:голосно щебечуть,перелітають із місця на місце,шукають поживи на деревах.
   Я люблю осінь за те що ця пора року працелюбна.
4,7(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zero161
zero161
28.08.2021
Мовлення, рухливий супутниковий радіозв'язок, радіус стільникової мережі, гучномовець, струмопровідний, стійкість рівноваги, сумірний, кругосвітня радіолуна, елемент пам'яті, питомий опір, живильник, дотичне прискорення, стійкість руху, хвилеводний розгалуджувач, двійковий соди, надпровідність, відбивач, кінцевий пристрій, подовжнє вагання, складова, ехопоглинання, фазовращатель, спотворення, підсилювач, радіоприйом з тим, що розноситься в часі (по частоті)прийнятні радіоперешкоди, розмежувач, розшарування, повідомлення про повідомлення, розбаланс, пріємо-передавач, усунена, довготривалий провісник, крокова напруга, розподільник, широкомовний, придатність, малопотужний, мерехтіння, металоємність, мітка, лентообмоточний, лінія подовжня, прискорювач, завантажувальний, засувка, замикач, магнітопружний, штирьова антена, тиск, надлишковий, мало вірогідність, коефіцієнт корисної дії, миттєвий, купчастість, лінія двохланцюгова, завантажувальний, гнучкість, клеткообразний
4,5(66 оценок)
Ответ:
killbestrong
killbestrong
28.08.2021
Доля української мови повна злетів і падінь, періодів розквіту та занепаду. Проте недаром кажуть, що мова – то душа народу, і поки живий народ, живе й мова. Закінчилися епохи великих політичних утисків, хоч і тоді українська мова жила в побуті українців, у творах бунтівних українських митців тощо. А тепер у сучасному демократичному суспільстві є всі передумови для розквіту української мови та культури.

Українська мова вважається однією з найкрасивіших, хоч за поширеністю в світі вона поступається багатьом іншим. Українська – державна мова нашої країни, вона виконує важливу комунікативну функцію, тобто завдяки їй відбувається спілкування людей в усіх сферах життя. Так історично склалося, що на території України живе багато різних народностей, які мають свої мови та звичаї, а біля половини населення вважають рідною мову російську. Але я впевнений, що в цьому немає нічого поганого, за умови, що кожен житель нашої країни вільно володіє українською, нею створюються витвори мистецтва, вона розвивається та вдосконалюється.

Я також народився у російськомовній родині, проте всі мої родичі бездоганно володіють українською мовою та ставляться до неї з великою повагою. Пам’ятаю, що першою моєю самостійно прочитаною книжкою в дитинстві були «Українські народні казки».

Для кожної людини її рідна мова – найкраща, бо саме за її до вона вчилася пізнавати навколишній світ, вона супроводжує  усі найдорожчі спогади, усі найважливіші події в житті. Недарма найскладніше в чужій країні пристосуватися до іноземної мови, і в будь-якому разі людина сумує за рідним словом.
4,6(52 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ