М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
e12esa
e12esa
23.08.2021 02:11 •  Українська мова

Запишіть текст фонетичною транскрипцією хочеться, щоб наша поєзія,написана і ще не створена,але вже палаюча у серці,була багатою і чесною,скромною у слові і мудрою у своїй простоті,щоб вона носила той же одяг,який носить і любить народ,і не чванилась пишнотою і пустодзвінною примхливістю; була не городою,а привітною до людського серця; пила з одного джерела і ділила один хліб-сіль з трудівником,щоб вона втомленим підімала серця на подвиг,дзвніла по-солов`їному і звеселяла людину в праці.

👇
Ответ:
kesha326
kesha326
23.08.2021
[х о ч еи ц¹:а, ш ч о б   н а ш а    п о е з¹і й а, н а п и с а н а   і   ш ч е   н еи   с т в о р еи н а, а л е   в ж е    п а л а й у ч а    у    с е р ц¹ і, б у л а     б а г а т о й у    і   ч е с н о й у, с к р о м н о й у     у    с л о в⁷ і    і   м у д р о й у   у    с в о й і й    п р о с т о т¹ і, ш ч о б    в о н а    н о с и л а    т о й   ж е    о д¹ а г,  й а к и й    н о с и т¹   і    л¹ у б и т¹   н а р о д, і    н е   ч в а н и л а с¹   п и ш н о й у   і    п у с т о дз в⁷ і н: о й у     п р ие м х л и в⁷ і с¹ т¹ у, б у л а   н е    г о р д о й у, а   п р ие в⁷ і т н о й у    д о    л¹ у ц¹ к о г о   с е р ц¹ а; п ие л а   з   о д н о г о     дж еи р еи л а   і   д¹ і л и л а   о д и н   х л¹ і б - с¹ і л¹   з   т р у д¹ і в н ие к о м, ш ч о б    в о н а   д о п о м а г а л а   в т о м л еи н и м, п⁷ і д н¹ і м а л а   с еи р ц¹ а    н а    п о д в ие г, дз в еи н¹ і л а     п о - с о л о в й і н о м у    і    з в еи сеи л¹ а л а     л¹ у д и н у  в    п р а ц¹ і] 
Обов"язково у словах слід поставити наголоси.
¹ -такий значок після звука означає м"якість приголосного.
⁷ - такий значок, подібний на апостроф - означає пом"якшення приголосного.
еи, ие - означає наближення ненаголошеного голосного один до одного.
Над дж і дз треба поставити дужку, це означає, що це один звук. 
4,4(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
David1111111577
David1111111577
23.08.2021

Наш світ дуже великий і про нього ми знаємо не так багато. Але ж ми для цього і потрібні. Впізнавати світ, робити все те що для нього краще. Треба завжди піклуватися про нашу природу, бо якщо ми забуднюємо ії, то забруднюємо і себе.

Весь наш світ дуже взаємозв`язаний між собою і якщо якийсь зв`язок розв`яжиться, то може це призвести до глобальної екологічної проблеми. І це потребує великих зусиль людини. ..

Наш світ дуже різноманітний. І вчені щоб не плутатись, придумали окремі назви різних сфер. Так вони зробили для полегшення вивчення якоїсь сфери.Ось, наприклад ноосфера. 

Ноосфера- це сучасна стадія біосфери, пов`язана з появою в ній людства. 

Ноосферу можна розглядати як єдність "природи" і культури.

Або ж літосфера. Літосфера - зовнішня тверда оболонка. Вона складається з поверхневого шару осадових порід. Ще є гідросфера. Це сукупність всіх водойм, що утворить водну оболонку Землі. Ще є деякі сфери, але про них дуже багато  інформації.

І що саме цікаво, всі ці сфери теж зв*язані між собою.

Людина піклується про природу. Як саме? Вона видала таку книгу як " Червона книга". В ній узагальнені матеріали про сучасний стан рідкісних і таких,що знаходяться загрозою зникнення,видів тварин і рослин. Ще є і " Зелена книга". Крім рідкісних видів рослин, існують і унікальні рослини угрупованні, які також потребують охорони. Вирішення цієї проблеми зумовила необхідність створення Зеленої книги.

Подробнее - на -

4,4(13 оценок)
Ответ:
Мурмурыч
Мурмурыч
23.08.2021

Відповідь:

1. Узлісся, наскрізь промите дощем та прочесане вітром, гривисто розгойдувалося, ніби голови коней у степу. 2. Застебнутий на всі ґудзики, туго підтягнутий, чистий, він стояв на бруствері, мов соняшник у цвіту. 3. Окрилений успіхом Дук, здавалося, ладен був зовсім забути образу й помиритися з Гонтарем. 4. Сонце ліньки встало з теплого кубла, воно, обважніле й заспане, нехотя лизало росу на лугах за річкою. 5. Відірвана від питомих джерел, полишена на саму себе, на власні сили, позбавлена будь-чи молода жінка не мала сподівань ні на що. 6. Сніг відразу замів їхні сліди і, ніким не помічені, вони промчали понад берегом ріки. 7. Обидва молоді і гарячі, вони настовбурчилися, як півні, і дивилися один на одного лихими поглядами. 8. Не раз його меч падав на голови ворогів , що, приваблені блиском золотого шолома, оточували його все тісніше. 9. Підхоплена хвилями шлюпка вилетіла в море. 10. Стояли дерева, повиті жовтою сивиною, а я їхав автобусом і дивився на хатки, розсипані на горбах, з віконницями та ганками, з білими стінами та пофарбованими рамами. 11. Схвильовані, піднесені, розбурхані під грім оркестру, ми кинулися до вагонів. 12. Захоплений роботою художник не помічав плину часу.

Пояснення:

4,4(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ