М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Добрий вечір всім іть з спишіть слова змініть їх або доберіть спільнокореневі так щоб відбулося чергування приголосних підкресліть слова у яких відбувається чергування приголосних звуків у корені позначити корені в словах друг-папуга-пиріг-тривога -черемха-перемога складіть речення зі словосполученням радіти з перемоги-вірний друг- правильна відповідь-на книжковій полиці-приїхати до берега

👇
Ответ:
molnij63
molnij63
18.03.2023
Друг- друже-друзі
папуга- папузі
пиріг- пиріжки 
тривога- тривожний, тривозі
черемха- черемшина
перемога- переможець , (раді) перемозі

Наша  команда радіє перемозі у змаганнях,де ми здобули почесне перше місце.
Вірний друг пізнається в біді
Доріг тисячі, а правильна відповідь лише одна
У мене в кімнаті на книжковій полиці є багато цікавих книжок.
Під час відпочинку на морі, ми гали як великий корабель підпливав до берега.
4,7(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
rot3
rot3
18.03.2023
Школа - це цілий світ, повний радості, емоцій і почуттів. Вона об'єднує людей бажанням вчитися і пізнавати щось нове. Немає нічого більш дивно, ніж опанувати чимось абсолютно небувалим.

Мені шалено повезло з класом, в якому я вчуся. Адже всі учні такі різні і особливі, але в той же час нас об'єднує багато спільного. Наш клас дуже дружний і веселий, тут кожен допомагає один одному. На перервах ми спілкуємося, обговорюємо новини та граємо в різні ігри. Особливо приємно ділиться новинами на початку тижня, так як у кожного учня є, що розповісти про вихідні.

Коли на вулиці тепла погода ми дуже часто буваємо на вулиці. Виходимо ми туди на перервах, хлопчаки грають у латки, м'яч, а дівчатка базікають сидячи на лавочках і заплітають кіски. А коли випадає сніг, ми граємо в сніжки і ліпимо сніговиків. Якщо ж на вулиці похмуро і дощить, ми залишаємося в кабінеті граємо по мобільному телефону, обмінюємося картинками або музикою.

У нас дуже хороша вчителька. Вона завжди уважно ставиться до кожного учня, підказує і допомагає, якщо в цьому є потреба. Наш клас завжди бере участь в різних заходах і частенько влаштовує святкові концерти.

Всіх однокласників і однокласниць я вважаю своїми друзями. Ми часто гуляємо з ними поза стінами школи, ходимо в парки і кіно. У нашому класі, як і в будь-якому іншому, є свої лідери, які завжди допомагають іншим і агітують до участі в різних шкільних змаганнях і конкурсах, організовують свята.

Я дуже люблю наш кабінет. У ньому завжди так затишно, світло і дуже приємно пахне крейдою. Сподіваюся, що після закінчення школи ми часто будемо, зустрічається з однокласниками, відвідувати вчительку, провідувати школу і звичайно згадувати той безтурботний час, проведений за шкільною партою!
4,8(52 оценок)
Ответ:
dpil900dima
dpil900dima
18.03.2023

Для нас тоді був цілий світ, як вимріяна казка (П.Карманський)Я знову згадав ті хвилини, що душу п'янили мою» (Володимир Сосюра)

«Щоб не пламеніти горобині самотньо, посадив я поблизу неї нашу українську калину» (Іван Цюпа)

«Для нас тоді був цілий світ, як вимріяна казка» (Петро Карманський)

«Малі дерева схожі на дорослих, як діти на своїх батьків»

«Вже було за південь, коли минули ліс і виїхали на чистий степ, що легенько піднімався вгору»

«З дороги було видно, як вився у низині кривульками глибокий та каламутний Прут»

4,8(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ