М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
gulim160104
gulim160104
26.02.2021 07:23 •  Українська мова

Зробити звуко-буквенний аналіз та звукові схеми слів: ряска, малювання,прилюддям

👇
Ответ:
makusolka
makusolka
26.02.2021
Ряска [р`аска]  = о - - о  5 б., 5 зв., 2 скл. (ряс-ка)
Малювання [мал`уван`:а]  - о = о - о - = о 9 б., 9 зв., 4 скл. (ма-лю-ван-ня)
Прилюддям [прил`уд`:ам]  - - о = о - = о -  9 б., 9 зв., 3 скл. (при-люд-дям)

кожен звук має своє умовне позначення: голосний звук позначається кружечком "о" приголосний твердий звук позначають рисочкою "-" приголосний м`який звук позначають двома рисочками "="
Букви Я та Ю позначаються двома звуками, якщо стоїть на початку слова або після голосного звука. Якщо ці бувви стоять пісня приголосного звука, то позначають один звук А та У відповідно.
4,6(24 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
olqa252ru
olqa252ru
26.02.2021

Мне очень повезло, потому что рядом с нашим домом есть большой парк с водоемом. Осень в парке необыкновенно красива: разноцветные листья летают над головой, тихо падают на землю и шуршат под ногами. Осеннее листья вообще не похожи на летние листья: зеленые, желтые, красные, бордовые, коричневые – они могут быть одновременно трехцветными. Мы с мамой ходили в парк собирать листья для гербария: кленовые и дубовые, большие и маленькие, они так красиво смотрятся в букете, что даже не хочется их засушивать. Родители разрешают мне лежать на сухих листьях, подбрасывать их вверх, закапываться в них. В парке всегда много листьев, их не убирают совсем, а только сметают с дорожек.

Вода в пруду кажется совсем черной, тихой, только легкий ветерок пробегает и тревожит листья на поверхности воды. В середине пруда в деревянном домике живут утки, которые осенью начинают утеплять свой дом листьями и веточками. Иногда мне кажется, что утки осенью кричат громче, чем летом, но мама говорит, это потому, что осенью особенный воздух.

Осенний воздух в парке прозрачный, свежий, густой, им невозможно надышаться. Туман иногда такой плотный, что его можно потрогать руками. Он лежит, словно вата между деревьев, плывет над водой. В тумане интересно сидеть на скамейке: видно силуэты деревьев, людей, гуляющих собак на поводках. Можно придумать, что я в волшебной стране, и вот-вот из-за деревьев выйдет сказочное существо, или ежик будет искать лошадку, как в мультфильме.

4,4(77 оценок)
Ответ:
Життя — постійний рух вперед. Неможливо двічі увійти в одну й ту ж саму річку: за мить вода в ній стане іншою, новою. Все навколо змінюється. Так само змінюється й росте сама людина. І дуже важливо, щоб це був не просто приріст біомаси, перебіг певних фізіологічних процесів, а насамперед ріст в духовному плані. Цей ріст неможливий без звичайнісінького накопичення знань, нової інформації. Однак і самих знань буде замало. Знання в поєднанні з високими моральними якостями, бажанням змінити щось на краще сприятимуть великим змінам як в житті окремої людини, так і в житті самого суспільства. 

Що значить вчитися? Протягом усього свого життя людина, сама того не підозрюючи, постійно чогось навчається. Дитина, приміром вчиться ходити, вона пізнає світ, вона вже намагається розпізнавати добро і зло, розуміє, що добре, а що — погано. Учень здобуває у школі нові знання, які йому неодмінно знадобляться в майбутньому. Доросла людина з часом набуває певного життєвого досвіду, стає мудрішою, змінюється її світосприйняття: на звичайні речі, які, здавалось, були колись дуже важливими, вона дивиться ніби по-філософськи. 

Важливу роль також у житті кожного з нас відіграє самоосвіта. Людина завжди повинна вчитися. Самоосвіта — це не лише цікава, й захоплююча річ, це важлива складова людського життя, що дає неабияку користь. Якщо, наприклад, людина вивчає іноземні мови, вона не просто розширює свій світогляд, а ще й тренує пам'ять, удосконалює її. До того ж, особистість, яка розвиває власні здібності, притягує, зацікавлює людей, з нею завжди хочуть спілкуватися. 

Саме тому дуже важливо завжди пам'ятати, що знання змінюють, удосконалюють, прикрашають наше життя, додають йому яскравих фарб. Кожна людина повинна вчитися, повинна намагатися дізнатися щось нове. І недарма давньогрецький філософ Цицерон колись сказав, що непрагнення до знань — це теж невігластво. 
4,4(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ