-Що цікавого ми знаємо з історії українського письма?
- Те ,що українська абетка з"явилася на основі грецького алфавіту.
- А коли ж це відбулося ?
- близько 1000 років тому.
- Чи завжди письмо було таким,як ми його знаємо тепер?
- ні, від часів виникнення , до сьогодення українське письмо змінювалося близько 30 разів лише тільки офіційно.
- А що ж змінювали в письмі?
- додавали ,або прибирали деякі літери,змінювали форму написання букв, вимову певних звуків,навіть слів.Певний час в українському правописі існувало таке правило: "Пиши, як чуєш, а читай, як видиш".
_ Ахто приймав рішення про зміну правопису?
- В будь- якій державі ,і Україна тому не виключення ,питання державної мови -це відвічний спір політиків та науковців.Було так за давніших часів, ще виразніше стало за часів наших.
Я дуже люблю зимові канікули. Хоч вони й значно коротші за літні, зате завжди проходять весело та яскраво. Все тому, що на зимові канікули припадають мої улюблені свята – Новий рік та Різдво. Усі два тижні відпочинку від занять панує святкова атмосфера.
Зазвичай я проводжу зимові канікули вдома, тому що на свята до нас приїжджають бабуся та дідусь або інші родичі. Ми всі разом готуємося до святкування – прикрашаємо дім та готуємо смачні страви. А потім усією родиною зустрічаємо Новий рік, зазвичай не спимо всю ніч.Зимові канікули дають змогу перепочити від навчання, поспілкуватися з близьким та присвятити час улюбленим заняттям.