М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
арма6
арма6
10.04.2021 01:52 •  Українська мова

Підібрати фразеологізми-синоніми до слова умерти

👇
Ответ:
Dyakgod
Dyakgod
10.04.2021
Богу душу віддати; біс узяв; витягти йоги; врізати дуба; дати дуба;  дідько взяв
4,6(80 оценок)
Ответ:
vitalinaartikov
vitalinaartikov
10.04.2021
Бог(Господь) прийняв(узяв) душу до себе, віддати Богу душу(духа), піти до Бога, віддати життя, віддавати дух, піти на небо, відправитися на той світ, піти(перейти) на той світ, перенестися(відійти, піти) у вічність, піти у небуття, відійти у довічний сон, представитися на той світ, лягти в сиру землю, гнити в сирій землі, лежати в землі, покритися землею, лежати в могилі, зійти в могилу, зійти в землю, лежати на лаві(столі), лягти вздовж лави(на лаву), лягти в могилу(яму, труну, домовину), біс узяв, дідько взяв, смерть узяла, смерть прибрала(забрала), смерть скосила, Кіндрат схопив, грець ухопив, правець ударив(виправив, напав), лунь ухопив, врізати дуба, дати дуба, дати кики, дати хропки, дух пустити, пуститися духа, дух вийшов(вискочив, грубо випер) з кого/у кого, душа покинула, душа попрощалася(розлучилася) з тілом, кінчати вік, дожити(свого) віку, скінчити дні(життя, шлях), проміряти (свій) шлях, настав(прийшов, ударив) час, прийшов кінець, настав край, приспів час, ноги протягнути(випростати, витягнути), відкинути ратиці(копита, ноги), вискалити зуби, зімкнулися навіки вуста, замовкнути навіки, заплющити очі, піти на слух, з'їсти дутеля, пісок уже їсть, перестати їсти хліб, коржі поїсти, вдягнути дерев'яного бушлата, дерев'яний костюм одягти, розлучитися зі світом(з життям), покинути грішну землю(білий світ), піти(зійти) з цього світу(світа), лишити світ, піти з життя, піти від нас, прощатися з білим світом (з життям), на світі нема, закрився світ Божий, спочити в Бозі, спочити вічним сном, заснути навіки, спочивати непробудним сном, повінчатися з сирою землею, з сивим дідом повінчатись, не м'яти трави, відтоптати ряст.
4,4(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
parus27
parus27
10.04.2021
Навчання в школі -найсильнійший стиму розвитку уваги.Увага одна із основних умов успішної навчальної діяльності,втой же час у навчальній діяльності вона і розвивається.У школі увага учня підпорядковується розпорядку навчальної роботи,від дитини вимагається бути уважним не тільки до того,що цікаво,але й до того,що менш цікаво але обов'язково як для учня.Навчання вимагає від дитини певних вольових зусиль, а також постановки мети:вивчити,написати,зробити, слухати і він змушує себе виконувати потрібну роботу.На цій основі відбувається поступовий перехід від переважаючої на початкових етапах мимовільної і нестійкої уваги до зміцнення і розвитку довільної,зосередженої і стійкої уваги. Уміння керувати своєю увагою наростає з кожним роком.
4,5(27 оценок)
Ответ:
andrei271
andrei271
10.04.2021
1. Особливе(означення, прикм), унікальне( означення, прикметник), неповторне(означення, прикм) явище(підмет,ім) має(присудок,дієсл) розвиток (додаток,ім) слова(додаток,ім). Речення розповідне неокличне, просте, двоскладне, поширене, ускладнене однорідними означеннями.
2. Здавалося(вставне слово, яке не підкреслюється, дієсл), вітер(підмет,ім) ущух(присудок, дієсл). Речення розповідне, неокличне, просте, непоширене, ускладнене вставним словом.
3. Усе(підмет, займ) : кущі( підмет, ім), небо( підмет, ім) було обтягнуте( було-дієслово, обтягнуте- дієприкметник, дієсл) зимовою(означення, прикм) пеленою( додаток, ім). Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене, ускладнене однорідними підметами.
4. Він(підмет, займ), схилившись над книгою(дієприслівниковий зворот або відокремлена обставина ; схилившись-дієприсл; над - прийм; книгою - ім), ретельно(обставина, присл) розв'язував(присудок, дієсл) задачі(додаток, ім). Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене, ускладнене дієприслівниковим зворотом(відокремленою обставиною).
4,4(94 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ