Відповідь:
На мою думку слово має дуже велику силу, яка може як і скривдити, так і зробити вже здавалось би неймовірні речі. Слова - вираження наших емоцій, а людина залежна від них же. Наприклад: друг з яким ви товаришуєте досить довго, в один день вам різко каже, що ви для нього ніхто і він жаліє, що витратив на вас свій дорогоцінний час. Ви розчаровані та подавлені, все що виробили втратило сенс. Але ваш друг після цього говорить: "Я всього лиш тебе розіграв, з першим квітня!" і в цей же момент з вашої душі впав тягар, ви дуже раді що ці слова - це всього лиш жарт. Ось така руйнівна сила слів.
1. Слово «школа» було ще в давньоруській мові. Перший запис про школу датується 1388 р. Це слово має грецьке походження.
2.У школах, які в Стародавній Греції називалися «схоле», діти освічених афінян присвячували своє дозвілля духовному, розумовому та моральному вихованню.
3.У давньогрецькій мові, правда, буквальне значення слова школа було спочатку іншим: “затримка, відпочинок”, потім - “знання у вільний час”, далі “читання”, згодом “лекція”, іншими словами - "приємне проведення часу".
4.З Давньогрецької мови
5.У наш час слово «школа» вживається для позначення такого місця або установи, де навчаються, де отримують необхідні для життя знання.
Якось так
Объяснение:
Дітки,на завтра потрібно принести зошит,будемо писати контрольну роботу.
Марічка гарна собою та має добре серце.
Сумно дивитися на кошеня,яке хазяї залишили надворі.
Президент побажав,щоб 2012 рік був щасливий рік для нашого народу.
Я отримала знижку десять процентів.