М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
3333100
3333100
29.03.2022 17:16 •  Українська мова

Мне нужно. прочитайте. знайдіть і проаналізуйте стилістичні помилки, відредагуйте кожен текст. 1. традиція приходити щороку 22 травня до пам’ятника тарасу шевченку в києві зародилася на початку шістдесятих років xx століття. власне кажучи, тоді це був вияв стихійного мовчазного протесту проти гноблення української культури. та це був не зовсім мовчазний протест. кількасот людей натхненно співали пісні на слова тараса шевченка, декламували безсмертні рядки тараса григоровича. не можна не сказати, що тарас шевченко став символом, який об’єднав націю в найтяжчі часи її існування, позбавляв страху й надавав сили для опору окупантам всіх мастей (за б. рогозою). 2. абрикос! при одному слові у роті стає солодко, а навколо розливається аромат, неповторний, медово-сонячний. як ми їх любили! як чекали, коли ж нарешті зажовтіють між зеленим листям ці сонечка, коли наберуться медового соку. словом, лікувальні властивості абрикосів зумовлені високим вмістом вітамінів (з календаря). 3. квіти меліси, або цитринової м’яти, збирають у липні- вересні. як правило, вживають у їжу листя, розташоване поряд з квіточками. використовують як свіженькі, так і сухенькі листочки (з календаря).

👇
Ответ:
ТЕМА3232
ТЕМА3232
29.03.2022
3. Як правило, у їжу вживають листя, розташоване поруч з квітами. Використовують як свіже, так і сухе листя. Пестлива форма іменників не відповідає науково-популярному стилю мовлення.
  2. Абрикос - цк фрукт помаранчевого кольору з приємним ароматом. Має солодкий смак, урожай збирають в (не пам'ятаю коли, знайдеш сам(-а)) У каляндарях зазвичай використовубть нуково-популярний стиль, а початок данного тексту написаний з використанням художніх засобів, що притаманні художньому стилю мовлення.
. Традиція приходити щороку 22 травня до пам’ятника Тарасу Шевченку в Києві зародилася на початку шістдесятих років XX століття. Тоді це був вияв мовчазного протесту проти гноблення української культури. Кількасот людей натхненно співали пісні на слова Тараса Шевченка, декламували рядки х безсмертних віршівТараса Григоровича. Образ Тарас Шевченко став символом, який об’єднав націю в найтяжчі часи її існування, позбавив страху й надав сили для опору загарбникам (За Б. Рогозою).
З приводу першого тексту є сумніви. З моїми редагуваннями він відповідає публіцистичному стилю. Я прибрала деякі слова, меня здається, що вони більш притаманні російській мові й можуть вважатися леусичними помилками.
4,8(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
morvilous77
morvilous77
29.03.2022

відповідь:

пояснення: бути патріотом - це насамперед любити свою батьківщину. патріот любить свою вітчизну так, як діти люблять матір - ту, що дала життя. 

але чи означає це, що патріот повинен завжди тільки вихваляти свою рідну країну і не згадувати про якійсь її недоліки? звісно, ні. справжній патріот любить свою рідну землю, але не ідеалізує її. навпаки, саме усвідомлення того, що не все у рідній країні ідеально, спонукає людей на те, щоб прагнути змінити життя на краще. 

крім того, любов до рідної країни не означає зневагу до інших країн. патріот завжди розуміє, що не тільки він любить свою батьківщину: рідна країна завжди буде найкращою для тих, хто там народився і живе. і, взагалі, безглуздо вважати, що якщо ти вважаєш свою країну найкращою, то всі інші будуть гірші за неї. для тебе особисто - так, можливо. але не для людей, які в цих країнах народилися. тому що у кожного - своя батьківщина, яку ця людина любить. звісно, якщо вона є патріотом своєї країни.

4,5(9 оценок)
Ответ:
lev0505805
lev0505805
29.03.2022

именительный есть что? один миллион двести пятьдесят четыре тысячи триста шестьдесят семь рублей

родительный нет чего? одного миллиона двухсот пятидесяти четырёх тысяч трёхсот шестидесяти семи рублей

дательный рад чему? одному миллиону двумстам пятидесяти четырём тысячам трёмстам шестидесяти семи рублям

винительный вижу что? один миллион двести пятьдесят четыре тысячи триста шестьдесят семь рублей

творительный оплачу чем? одним миллионом двумястами пятьюдесятью четырьмя тысячами тремястами шестьюдесятью семью рублями

предложный думаю о чём? об одном миллионе двухстах пятидесяти четырёх тысячах трёхстах шестидесяти семи рублях

4,8(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ