М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ketrin0309
ketrin0309
05.05.2020 14:54 •  Українська мова

Міні-твір як би я мала можливість подорожувати, будь

👇
Ответ:
datskivvera1
datskivvera1
05.05.2020
Як би я мала можливість подорожувати - я б об'їздили весь світ. Мені цікаві кожна країна, кожний куточок планети. Кожна країна має свою історію, традиції, в кожній країні різні люди да своїм характером та менталітетом. Мені цікаво дізнаватися щось нове, дізнаватися минуле наших предків. Не дарма кажуть:" Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього". Я думаю, що не я одна( один ) маю таку мрію і надіюсь, що коли стану дорослою( дорослим), втілю у реальність свої наміри.
4,8(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
irinatalanina95
irinatalanina95
05.05.2020
На мою думку дисципліна в школі дуже потрібна.Томущо ось наприклад 6 класники прийшли на урок у фізичний клас потім в цей жи клас прийшли 11 класники.Як ві думаєте що сталося?Звісно ж що вони вигнали малечу з класу.А бо ще ось один дуже вагомий приклад.На уроці географії була контрольна до речі вона була уснаюІ один учень Віталій дуже хотів відповісти на запитання але учитель викликав другу ученицю.І цей Віталій на весь клас полаяв ту дівчину і цим же зірвав контрольну! ому будьте дисциплінованими в школі!
4,6(85 оценок)
Ответ:
belat1
belat1
05.05.2020
Займенник — це самостійна частина мови, яка вказує на особу, предмет, ознаку, кількість, але не називає їх.НАПРИКЛАД: він, ми, щось (вказують на особу, предмет);той, мій, всякий (вказують на ознаку); скільки, стільки(вказують на кількість).
Займенники відповідають на питання хто? що? який? чий? скільки?Усі займенники змінюються за відмінками, а деякі, як і прикметники, — ще й за родами та числами.У реченні займенник найчастіше виступає підметом, додатком або означенням, рідше — частиною присудка.НАПРИКЛАД:: Я принесу тобі свою надію... (В. Симоненко).
4,4(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ