М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Po999
Po999
21.04.2022 06:29 •  Українська мова

Правило что такое одноридни члени речення

👇
Ответ:
TheRidGames
TheRidGames
21.04.2022
Однородные члены предложения – это члены предложения, которые  связаны с одним и тем же словом в предложении и обычно отвечают на  один и тот же вопрос. Так же это одинаковые члены предложения,  объединённые друг с другом сочинительной связью.
Однородными членами могут быть и главные, и второстепенные члены  предложения.
Приведем пример:Старый плотник Василий и его ученик выполняют работу не торопясь,  основательно.
B данном предложении два ряда однородных членов: однородные  подлежащие Василий и ученик соотносятся с одним сказуемым –  выполняют; однородные обстоятельства образа действия не торопясь, основательно  зависят от сказуемого (выполняют (как?) не торопясь, основательно).
2. Однородные члены обычно выражаются одной и той же частью речи.
Приведем пример: Василий и ученик – имена существительные в  именительном падеже.
Но однородные члены могут быть и морфологически разнородными:
Вошла молодая дама лет тридцати двух, пылающая здоровьем, со  смеющимися губами, щеками и глазами. В данном предложении среди однородных определений первое выражено  именным словосочетанием в родительном падеже (лет тридцати двух),  второе – причастным оборотом (пылающая здоровьем), третье –  сочетанием трёх существительных в творительном падеже с предлогом с  с зависимым причастием (со смеющимися губами, щеками и глазами).
Примечание. Иногда сочинительная связь может соединять и  разноимённые члены предложения.Приведем пример: Непонятно, кто и как разпространил по району  новость о рождении белого мальчика. Союзные слова в придаточном предложении являются разными членами  предложения (подлежащее кто и обстоятельство образа действия как, но  связаны они сочинительным союзом и).
4,7(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
BlackL706
BlackL706
21.04.2022

Багато людей справедливо вважають, що життя в місті сильно відрізняється від життя в селі, і вони абсолютно праві, тому що так воно і є. Міський житель проживаючи в багатоквартирному будинку, щодня вирушаючи на роботу і за покупками навіть уявити собі не може, наскільки він не знайомий з навколишнім світом, який виходить за рамки його квартири.

Задача такої людини полягає в тому, щоб виповнювати свою роль робітника, сім’янина, перехожого, який з подивом ігає за змінами, що відбуваються щорічно в природі. у нього найімовірніше є машина,

і тому, такій людині зовсім не обов’язково ходити пішки, він не може відчути всю принадність прогулянок в лісі, ранкових купань на березі річки, втечі від пустотливих гусей по мокрій і холодної росі, його життя проходить в кам’яних джунглях міста, біля комп’ютера і телевізора, і лише зрідка скрашується поїздками на природу, або на море.

Вони позбавлені всього того, чим володіють сільські жителі, які можуть насолодитися природою і чистим повітрям повною мірою, крім того, жителі села ведуть образ життя зовсім відмінний від міського, оскільки городянину зовсім необов’язково після робочого дняйти на поле, чи город, він може присвятити вільний час відпочинку, тоді як сільський мешканець, щоб прогодувати себе і свою сім’ю і сьогодні змушений працювати цілий день.

Село по колишньому традиційно, тут не визнають віянь моди і стилю, рідко дивляться популярні передачі та програми, оскільки своїх турбот вистачає. Приїжджий буде приємно здивований тим, як тихо і мирно живуть люди в селі, свари сусідів, які так часті в міських будинках, тут велика рідкість. Але слід сказати, що життя на селі, як і життя в місті має свої плюси і мінуси, тому людині найкраще жити там, де йому спокійно і комфортно, а не прагнути слідувати загальному думку, що зробить життя і в місті і на селі дуже приємною.

Село чи місто не має значення, коли людині подобатися місце де він живе, де жили його рідні, чисте повітря села потрібно заробити наполегливою працею на грядках, а новинки техніки і модний одяг заробляются важкою працею в задушливому офісі і постійної штовханині, тому кожна людина сама визначає свою долю.

4,4(7 оценок)
Ответ:
clever113
clever113
21.04.2022

Простолюдини вважали, що християни не звершують ніяких жертвопринесень, тим самим не задобрюють богів, тому вони викликають гнів богів не тільки на себе але і на них.

Християн звинувачували у безбожництві, не в юридичному а у буквальному сенсі, як людей невіруючих, і що не визнають богів. Бо Християни не мали храмів і не поклонялись богам.

Також їх звинувачували у тієстових вечерях; цей вираз має звязок з легендою про царя Тієста, що хотів випробувати всезнання Юпітера, запропонував йому зарізати власного сина. Це народна уява про таїнство Євхаристії. Говорили що начебто християни харчуються кров'ю, тому вони заколюють немовлят.

4,4(22 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ