М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
VoDarks
VoDarks
22.12.2022 01:50 •  Українська мова

1.напиш и звукову схему слив , щука,тюльпан,цуценя 2.провидминяй слова квас,биль,цуценя н.в.(хто? р.в.(кого? чого? д.в.(кому? чому? з.в.(кого? що? о.в.(кым? чым? м.в.(на кому? на чому? кл. погрупуй именыкы за . кныга,жолудь,цуценя,ижак,ричка,озера,скромнисть,сором,викно,село,ривняння,швыдкисть,зачиска,телефон,тигр,молоко,число,кров. ж.р. ч.р. с.р. 4.напыши 5 власных именныкив та 5 5.пидкреслы именыкы. билка,пасеться,чаривный,маленька,заздристь,добро,маля,контрольна,легковый,,полумя,креветка,ихав,бижить,лысыця,морозна,папир. 6.пидкреслы именыкы-антонимы. щастя и нещастя-як день и нич.що посиеш в юности,те пожнеш в старости.труд людыну годуе,а линь марнуе. 7.познач рядок,в якому слова запысани за алфовитом. а)апитит,винык,ягуар,щитка. б)вечир,ольга,рукав,метелык,юнга. в)баян,музыка,опера,сидельце,фараон. 8.познач яке словосполучення мае переносне значення. золотый характер, золота каблучка, золотый голос.

👇
Ответ:
1Kotejka1
1Kotejka1
22.12.2022
1.Щука-[шчука]
- - 0 - 0;
Тюльпан-[т"ул"пан]
= 0=0-0-;
Цуценя-[цуцен"а]
- 0 - 0 = 0.
2.Н.в квас
Р.в  квасу
Д.в квасу
З.в квас
Ор.в квасом
М.в у квасі
Кл.в квасе
Н.в біль
Р.в болю
Д.в болю
З.в біль
Ор.в болем
М.в у болі
Кл.в боле
 
Н.в цуценя
Р.в цуценяти
Д.в цуценяти
З.в цуценя
Ор.в цуценям
М.в на цуценяті
Кл.в цуценя
3.Ж.р-книга,річка,скромність,швидкість,зачіска,кров.
Ч.р-жолудь,їжак,сором,телефон,тигр.
С.р-цуценя,озера,вікно,село,рівняння,молоко,число.

4.Власні і менники-Чернявський,Галина Іванівна,Петро,Запорізька Січ,Біла Церква.
Загальні іменники-син,явір,хлопець,критика,пароплав,обід.
5.Іменники-Білка,заздрість,добро,маля,задача,полум"я,креветка,лисиця,папір.
6.Щастя-нещастя,труд-лінь.
7.В
8.Золотий голос,золотий характер.
4,5(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
chardonayyyyyoyl8au
chardonayyyyyoyl8au
22.12.2022

Прізвище , прекрасний, приробіток, прикрашати, прибігати, стверджувати, розбудити, безколірний, вісник - нема префікса, прибиральник, превентивний, привілейований -нема, презентабельний - нема, презумпція, прем'єра - нема префікса, примітивізм, претензія - нема префікса, пріоритет - нема, розчепити, розшук, спроможність - два префікси: с і про, підказати. 

 

 Слід розрізняти префікси пре- і при-: префікс пре- вживаємо переважно в якісних прикметниках і числівниках для вираження найвищого ступеня ознаки; префікс при- вживаємо здебільшого в дієсловах, що означають наближення, приєднання, частковість дії, результат дії тощо, а також у похідних словах.  Префікс прі- вживаємо тільки в словах прізвисько, прізвище, прірва.

У префіксах без-, роз-, під-  - кінцевий дзвінкий приголосний перед глухими не змінюється.

 

 

4,4(91 оценок)
Ответ:
aliaidi
aliaidi
22.12.2022

Якщо вдатися до невеликого лінгвістичного розслідування та звернутися до словника синонімів, ми одержимо ось такий ряд відповідників до слова амбітний: честолюбний, владолюбний, зарозумілий, чванливий, гордовитий, пихатий, марнославний, хизливий, себелюбний, пихатий, чванливий, гонористий. Тепер спитаємо самих себе: я хотів би мати справу з  людиною, у якої такий перелік особистих якостей? Я певен, скажете - нізащо! Такому місце у клініці для невиліковних хворих на манію величі!

Тепер задамо собі друге питання: а сам я хотів би бути амбітним? І чесно собі відповімо: якщо в міру, то чому б і ні? Справді, адже амбітна людина в житті досягає усього, чого прагне. Вона цілеспрямована, в міру честолюбна, вміє ставити перед собою завдання і вирішувати їх. І, що найсуттєвіше,  - не йти при цьому по головах.

Отже, можна бути людиною зі здоровою, я б сказав, амбітністю. Тобто честолюбство замінити на самолюбство, владолюбство на толерантність, зарозумілість - на адекватність, чванливість - на оптимізм і далі за списком. Тоді амбіцій поменшає, а здорового глузду - навпаки. Отже, і зайняти цілком поважне місце у житті та суспільстві стане простіше.

(166 слів)

4,5(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ