благовіщення. це свято випадає на 7 квітня. вважається, що на благовіщення починає пробуджуватись природа. за народним повір’ям благовіщення - найбільше свято.
вербна неділя. свято верби, відзначається в останню перед великоднем неділю. звідси його назва "вербна неділя". в цей день у церкві освячують вербові гілки.
великдень - християнське свято на честь воскресіння ісуса христа, яке кожного року відзначається у різні числа. великдень за своєю християнською ідеєю свято загального всепрощення й любові, свято єднання усіх членів роду - живих і мертвих.
Я думаю, що назва місяця "лютий" походить выд слова лютий, що означає "злий", "недобрий". Це місяць вітрів. Недарма кажуть: "Лютий-лютує, квітень-квітує". Про цей місяць у народі говорять також, що він найпідступніший-то сонечком пригріє, то морозом скує. Лютий додає до весни охоти, але ти взувай ще добрі чоботи. Та він останній серед зимових місяців, і природа поступово починає готуватися до весни. Мабудь, тому й злиться лютий, що зимі приходить кінець. У народі говорять:"Лютий зиму на ніч замикає".
нога-ножище-суфікс-ищ.
дуб-дубище-суфікс-ищ.
рука-ручище-суфікс-ищ.
вовк-вовчище-суфікс-ищ
вовчисько-суфікс-иськ,
вовцюга-суфікс-юг.