М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dok12369
dok12369
11.11.2020 01:17 •  Українська мова

Звукобуквенний аналіз слова приїхав

👇
Ответ:
OtvettePlz
OtvettePlz
11.11.2020
   приїхав   (    п р и(наголошене до е) й і х а в   )   7 букв,  8 звуків
4,4(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dkfdshjdgss
dkfdshjdgss
11.11.2020

Майже кожна людина чимось незадоволений у своєму житті, щось він в силах поміняти, а щось, на жаль, немає. Нам хочеться більше влади, але вона дана лише депутатом країни, в якій ми живемо.


Якби я був депутатом, то я б запровадив низку нововведень, які б покращили життя громадян. Перше, що ми я змінив-це систему навчання. Школи не повинні нав'язувати знання, бо, таким чином, про запас вони ніколи не підуть. Шкільні знання повинні підноситися учням в ігровій формі або як-небудь інакше, але так, щоб діти хотіли навчитися чомусь новому. Така система набагато підвищить рівень освіти в моїй країні.


Такі зміни торкнулися б парків та інших громадських місць. Гуляючи, я часто помічаю безліч молодих людей, які дозволяють собі порушувати закон, вони курять і п'ють на дитячих майданчиках. Таку ситуацію можна виправити, ввівши високі штрафи, які будуть боятися, а стежити за цим буде поліція. Звичайно, зараз і так існує контроль над цим, але його не достатньо, люди все одно порушують. Слід збільшити число поліціонерів і тоді громадяни будуть набагато законослухняніше. Злочинність в будь-якій країні присутня, тому слід розібратися, через що з'являється ця проблема. Перше-це фінансова криза, тому слід збільшити число трудових місць. Якщо люди будуть задоволені своєю зарплатою і жити в достатку, то злочинність зійде на мінімум. Друге – це великий обсяг вільного часу. Слід по максимуму зайняти громадян. Існує безліч видів діяльності, нехай вони займуться самоосвітою/саморозвитком. Щоб ця схема працювала, потрібно стимулювати населення щось робити.

4,6(17 оценок)
Ответ:
Мальвина01
Мальвина01
11.11.2020
Гармонія людини у відносинах з навколишнім світом - це запорука гармонії з самою собою. Колись, на початку свого існування людина брала від природи всі матеріальні цінності, які були потрібні для її існування:  іжу, одяг, будівельні матеріали тощо. У наш час все змінилося, ми використовуємо більше синтетично створених матеріалів, а залишками від їх виробництва забруднюємо те, що залишилося від колишнього багатства природи. Світ рослин, тварин, світ чистого повітря все більше віддаляється від сучасної людини, а це означає, що людина втрачає колишню гармонію зв"язку з навколишнім середовищем. Таким чином руйнується духовний зв"язок між людиною і природою. Ми, сучасні люди, маємо це усвідомити і всіма засобами уникати. Бо, як писав прекрасний поет М.Заболоцький:
"Два світи є у чоловіка:
Один – який нас сотворив,
Та інший, який ми одвіку
Творим по мірі наших
4,7(21 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ