Я сьогодні прийшов до бібліотеки але там не було мого улюбленого романа я в листопаді їздив до Львова в цьому році листопаду майже не було визначна пам"ятка античного роману
Себе перемагати — це означає дотримуватися порядку, коли тобі цього навіть не дуже хочеться. Вчасно сісти за уроки, коли тобі дуже хочеться порушити розпорядок дня і ще пограти у футбол. Виконати доручення тата чи мами, коли ти захоплено дивишся телепередачу і тобі зовсім не хочеться підвестися з дивана. Є багато такого, що ти його ніколи б не робив, але треба це зробити. Всі ми, дорослі і діти, живемо в людському суспільстві і залежні від нього. У кожному суспільстві є свої закони і порядки, але ніде не люблять лінивих, нероб, лайдаків і лежнів. Вони не приносять користі, а за законом кожна людина повинна бути корисною тому суспільству, в якому вона живе. Такий порядок у людей. Навіть серед звірів є свої закони, і всі їх дотримуються, бо інакше вони не виживуть у цьому світі. Так само і люди повинні виконувати певну роботу, дотримуватися правил порядку. Уявіть собі, що люди, котрі виконували певну роботу, враз не прийшли, бо їм не захотілося.
М"язи, бур"ян (орфограма апостроф), Іван Петрович (орф. велика літера в назві людей), Велика Ведмедиця (астрономічна назва, орф. велика літера), Сірко (клички, орф. велика літера), здоровенний, численний (подвоєння), почуття, відкриття (подовження), цвях (орф. пишеться без апострофа), район (орф. вживання йо, в середині слова після голосного), льон (орф. ьо), городина, морозиво ( орф. написання и у суфіксах -ик, -иц(я), -ич, -ищ(е), -иськ(о), -ин, -ин(а), -ив(о)), премудрий, предобрий ( у префіксі пре- з буквою е, який має значення «дуже»), бриніти, гриміти (у відкритих складах -ри-, -ли- у словах), Олена, свято, пір"я, кур"єр, прегарний, оголошення, рішення, значення( іменників -енн(я), -ен(я), -енк(о), -еньк(а), - ечк(а)).
я в листопаді їздив до Львова
в цьому році листопаду майже не було
визначна пам"ятка античного роману