М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Уякому реченні допущено помилку при виокремленні вставних конструкцій? 1. доволі, мовляв, тримати слово на приколі у затиску броньованих рядків. 2. а може, я вигадую усе – і то лише дуби побронзовілі. 3. досі дні стояли теплі, сонячні, а сьогодні, мов на гріх задощило. 4. а єдиних слів, на жаль, було не сказано… 5. зрештою, щастя – це найвищий тонус душі.

👇
Ответ:
Anna1855
Anna1855
09.09.2021
Помилку допущено у третьому реченні.
3. Досі дні стояли теплі, сонячні, а сьогодні, мов на гріх, задощило. Тут треба поставити кому після гріх, бо мов на гріх -це порівняльний зворот.
4,7(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vladlena151215
Vladlena151215
09.09.2021
Ми живемо в мальовничій Україні . Я багато подорожував і люблю Карпати і стрімкі бурхливі ріки, Шацькі озера, могутній Дніпро і Дністер, тиху і ніжну Ворсклу, теплі моря Криму і його неповторну природу, безмежні долини степів
Внутрішня краса людини дає змогу бачити красу зовнішню.
Хтось пойде поряд з квітами і не помітить їхньї краси. Не замислиться чому ростуть вони серед асфальту і хто про них дбає.
А ви були коли-небудь серед макового поля червоного і прекрасного. Макове поле мов море… Хвилюється від подиху шаленого вітру. Прогинаючись і нахиляючись ніжні квіти опадають тендітними пелюстками, горнуться до землі. Їх духмяний і п’янкий аромат літає у повітрі, змішується свіжим вітром. Над червоними маками чиста і прозора блакить високого неба, така ж безмежна як і квітуючий оксамитовий простір. А замислювались як ця квітка з’явилась на планеті? Хто посіяв першу маківку на Землі? Хто знає ці відповіді? Але всім відомо про згубні наслідки цієї рослини. Давайте замислимося , що краще – милуватися цим дивним створінням, чи знищити як вид.
Внутрішня краса людини в її прекрасній душі, вражена вона пройде по землі,створюючи нову красу. Така людина творець і вона світ!
Збережімо природу у її первісному виді, красу рідного краю, Вітчизни, матінки землі.
4,5(86 оценок)
Ответ:
azzzz2
azzzz2
09.09.2021
- Здрастуй! Будь ласка, підкажи, де тут розташована шкільна столова?
- Залюбки підкажу. Вона на першому поверсі, у кінці коридору. Мені теж в той бік, тому можу тебе провести.
- О, дуже дякую! Просто я перший день у школі. 
- Ти новенька? 
- Так, буду навчатися у 8-А класі. Мене звуть Іра Якименко. А тебе?
- А мене Ігор Мостовий. Ти майже моя колежанка, я з 8-А! А де ти навчалася раніше?
- О, я вчилася у школі №3, але ми переїхали у нову квартиру. Оце і є столова?
- Так. Раджу тобі купувати булочки саме з повидлом. Вони тут дуже смачні! 
- Дякую! Ще побачимося у класі!
- Звичайно, побачимось! До зустрічі!
4,5(5 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ