М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

З4 переказ тексту його зненацька охопив сумнів: «чи те я роблю, що слід? чи здатний на це? чому так тягне туди, в невідоме? і він зупинився серед шляху. замислився. озирнувся. хоча дорога стелилася попереду рівна й широка, проте він не міг іти далі: неспокій, і невдоволення собою, і жадання чогось вищого переповнили його. а обіч уторованої дороги громадилися вершини, які здавалися такими стрімкими й неприступними, що на них ніхто не наважувався зійти. до того ж їх оточували непрохідні хащі, глибокі яруги, гострі стрімчаки й бескиди… і все ж він рішуче зійшов з гладенької дороги й крізь нетрі та чагарі заторував власну стежину до вершини. і вже ніщо не могло зупинити сміливця: ні колюче терня, ні скелясті крутосхили, ні глибокі урвища. він здіймався все вгору і вгору. «божевільний! » - жахалися одні, що спокійно гостинцем. «відчайдушний! » - захоплено вигукували інші, які вже готувалися рушити й собі услід за сміливцем. «щасливий! » - зітхали ті, що через свою кволість, несміливість чи полохливу вдачу не могли піти за першопрохідцем. а були й такі, що мовчки заздрили й потайки зневажали сміливця. що йому до того! він уперто здіймався на вершину, де не ступала ще нога людська. і то було його покликання, його щастя, його слава й безсмертя. як важливо в житті знайти себе, доки не пізно, доки ще молодий! а йому тоді йшов уже тридцять другий. за спиною в нього і вчителювання, і участь у боях, і робота в провідній республіканській газеті художником-ілюстрато-ром, карикатуристом. читачі в кожному номері шукали гострі, дотепні малюнки, під якими стояв підпис «сашко». друзі щодня приходили до нього в майстерню, щоб подивитися, як під пензлем народжується пейзаж чи людський тип. і називали його талановитим, і пророкували йому творче майбуття. а його не задовольняли ні карикатури, ні акварелі, ні олійні праці. все дужче й дужче почувався невдоволеним, бо відчував у со^і силу творця нового мистецтва, що тільки-но утверджувалося. і однієї ночі після роздумів він рішуче вийшов зі своєї майстерні, щоб ніколи до неї не повернутися. залишив мольберт, фарби, закінчені й незакінчені полотна - залишив назавжди. з плащем через плече й дорожнім портфелем у руці поспішив на вокзал, сів у поїзд, що повіз його на берег чорного моря, в красуню одесу. а вранці він уже стояв перед директором кінофабрики і промовляв три заповітних слова: - хочу стати режисером!

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Ga1mer
Ga1mer
01.10.2021
Потрібно відноситись до людини так, як ти хочеш, щоб вони відносились до тебе.Потрібно бути добрим і щедрим.Як у творі "Тореадори з Васюківки" Ява і Павлуша завжди робили все разом. Іноді вони сварилися, але це було ненадовго.Друзі помирилися і знов шукать нові пригоди.А у творі "Митькозавр із Юрківки"Митько і Сергій також друзі в них було багато веселих пригод.На мій погляд твір "Митькозавр із Юрківки" схожий на твір "Тореадори з Васюківки".Але наш клас читав ще один твір "Таємне товариство боягузів або засіб від переляку √9".У Клима не було багато друзів, але були вороги.Згодом Клим найшов собі друзів і в таємному товаристві.В нього також було багато веселих і небезпечних пригод .За цими творами можна сказати і висновок, що саме безссмерття і добро вічність і краса основа життя людини на землі.
4,6(35 оценок)
Ответ:
bmwm3gtr75
bmwm3gtr75
01.10.2021

Ришки, малий Чіпка нікого не любив (П. Мирний).I ніхто того не чує, не знає, не бачить, опріч Марка маленького (Т.Шевченко).Крім цих прапорів, на довгому держалні маяв ще білий прапор (С. Скляренко).Bін пригостив яблуками всіх дітей, які були в дворі, і дорослих, не виключаючи й самого Степана (В. Шевчук). Тільки на відміну За винятком баби від козака, що не може обійтися без товариства, ворожбитові потрібна самот Hiсть, тиша і спокій (В. Рутківський). Ні небо, ні земля ніколи, навіть у снах, не покидають людини. (М.Стельмах.)

4,5(50 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ