М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aboderu
aboderu
13.07.2020 22:07 •  Українська мова

Черканите по братски . твір на тему "як відшукати свій шлях у житті"

👇
Ответ:
FOMALEKSANDRA99
FOMALEKSANDRA99
13.07.2020

Не кожному вдається знайти свій шлях у житті. Хтось вчиться за бажанням батьків, хтось просто хоче чимось зайнятися, але це не вірно. Кожна робота повинна приносити задоволення. Для цього слухай своє серце і інтуїцію, бо вони якимось чином знають, ким ти хочеш стати. Не дозволяй страху зруйнувати свою мрію. Так, поразок буде багато, але поразки роблять людину сильнішою характером. Це і є справжня сила. Якщо ти визнав поразку, то встань, обтрусись і йди далі. Лише досягнувши свого можна усвідомити, що труднощі були необхідні. Тому, почни і шукай свій шлях у житті. Саме ти зможеш змінити цей світ на краще.

4,8(40 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
АгентК
АгентК
13.07.2020
  Ми не уявляємо нашого столу без запашного хліба. В нього вкладено багато клопіткої праці людей різних професій. Хлібина приходить довгий шлях з лану до наших домівок.   Спочатку селекціонери виводять здорове та якісне зерно. Потім готують землю та засівають його на неосяжних просторах, Поливають. Доглядають. Зерно проростає. Незабаром заколоситься нива золотим колоссям. Тоді до роботи приступає комбайнер. Він за до великої машини збере дорогоцінне зерно, відділить його від полови. Верткий млин змеле його на муку. У хлібопекарнях з неї спечуть смачні хліб, булки, коровай. Вони появляться на полицях наших магазинів.   У хліб вкладено багато праці. Є хліб – не бути голоду. Тому бережно ставтесь до хліба!   
4,4(67 оценок)
Ответ:
Iana2010
Iana2010
13.07.2020
Я думаю що не потрібно багато часу витрачати на зовнішність. Головне-те що в душі людини ,а не зовні.Наприклад,в первісні часи існувала тільки потреба зігріти тіло, захистити від пошкоджень. Тоді використовувались різноманітні підручні засоби. Поступово, з розвитком цивілізації, до одягу почали ставитися як до окраси. Погляди на моду змінювалися з розвитком суспільства.Одяг змінюється, тобто мода оновлюється, і кожний з нас повинен знайти в ній головне. Кількість нарядів ще нікого не зробила елегантним. Мистецтво одягатись полягає в умінні комбінувати між собою предмети одягу, застосовуючи те, що личить. Деякі модниці, намагаючись, але не вміючи бути індивідуальними, копіюють відомі моделі. Необхідно зрозуміти, що еталону в моді не існує, інакше людина втратить свою індивідуальність. Мода полягає не в наслідуванні певному зразку, а у виборі свого власного стилю. Якщо людина не має власного смаку, то, на мій погляд, вона виглядає смішно та жалюгідно.Але все це не головне.різноманітні підручні засоби. Поступово, з розвитком цивілізації, до одягу почали ставитися як до окраси. Погляди на моду змінювалися з розвитком суспільства.
А погляди на характер ніколи не змінювались і не зміняться- людина має бути добра,трудолюбива і соромязлива.Отже,головне в людині-душа.
4,7(44 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ