М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір-роздум "хто в україні гідний бути патріотом? "

👇
Ответ:
skrimiks
skrimiks
05.02.2021
 
Патріот України, як на мене, це людина сучасна: обізнаність у сучасній культурній та політичній ситуації дає змогу орієнтуватися в житті суспільства і давати реальну користь більше, ніж орієнтація на минуле. Але патріот неможливий без знання історій своєї країни, і не тільки. Якимось чином треба навчитися це поєднувати. А ніхто ж і не казав, що бути по-справжньому корисним власній країні легко. А ще я постійно думаю про те, що в суспільстві є певний стереотип: патріот — обов'язково або військовий, або письменник, або громадський діяч. Насправді, не потрібно ставати на шлях соціальної діяльності для того, щоб сміливо називатися патріотом своєї країни: професійні лікар, вчитель, актор можуть бути і часто є набагато відданішими та освіченішими людьми, ніж люди політики. Зрештою, варто займатися тим, до чого лежить серце, а не тим, де є можливість гучно і красиво говорити. Щодо слів — я не знаю, чи так вже потрібні гучні заяви, якась дрібна пропаганда серед знайомих. Власне, чи не достатньо бути чесною, розумною людиною, порядно поводитися з іншими, бути фахівцем і вболівати за свою країну своїми справами, а не словами? Напевно, це надто складно для багатьох? Однозначно складніше, ніж говорити і говорити.
4,4(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
baevivanx2017x
baevivanx2017x
05.02.2021

Природа не для себе

Серед незліченних див і загадок світу, які нас оточують, одна з найвеличніших і найбагатших у своїй розмаїтості є природа. Вона створена для нас, але не виключно для нашого користування. Природа має свою власну цінність і призначення, що далеко виходить за рамки наших потреб і бажань. Тому можна стверджувати, що природа не для себе, а для усього живого на планеті.

Природа — це неймовірний механізм, який регулює життя на Землі. Вона постійно взаємодіє з нами та іншими організмами, створюючи складні екосистеми, в яких кожен елемент має своє місце і функцію. Ліси постачають нам кисень, водойми забезпечують вологу, а річки та океани зберігають величезну біорізноманітність, яка є ключовим фактором у підтриманні екологічної рівноваги.

Але ми, люди, не завжди розуміємо і поважаємо природу так, як вона заслуговує. З метою власного збагачення та задоволення потреб, ми нерідко надмірно використовуємо ресурси природи, ведемо нестале сільське господарство, забруднюємо повітря та воду, спустошуємо ліси та знищуємо життя безжальною експлуатацією. Ми не усвідомлюємо, що таким чином ми завдаємо шкоди не тільки природі, але і самим собі.

Природа надає нам так багато безкорисливо — прекрасні пейзажі, свіже повітря, плоди, ліки й джерело натхнення. Вона дарує нам моменти спокою та гармонії, які так необхідні для нашого фізичного і психічного благополуччя. Та, на жаль, ми не завжди цінуємо ці дари та нерідко забуваємо про їхню вартість.

Нам важливо відновити розуміння того, що природа існує не тільки для нашої користі, але й має свою власну цінність. Вона є нашим спільним добром, яким ми повинні дбати та берегти. Ми маємо взаємодіяти з природою в гармонії, шанувати її та дбати про збереження природних ресурсів.

Нам потрібно змінювати наші підходи до спілкування з природою. Розвивати стале сільське господарство, використовувати відновлювані джерела енергії, зменшувати викиди шкідливих речовин і забруднення, займатися екологічним туризмом і охороною природних заповідників. Ми повинні бути активними агентами збереження природи, а не пасивними споживачами її ресурсів.

Тому, природа не для себе — це принципово неправильна уява. Ми повинні змінити свою ментальність і віддати природі ту повагу і захист, які вона заслуговує. Тільки тоді зможемо насолоджуватися її вродою і продовжувати існування нашої планети у гармонії з усім живим.

Объяснение:

4,6(72 оценок)
Ответ:
abeloglazova891
abeloglazova891
05.02.2021
Більшість фільмів чи серіалів знято за мотивами книг і це не секрет. Навіть не так, практично всі успішні фільми і кінофраншизи починалися з книг чи навіть серій книг. І тому приємною несподіванкою для книголюба - дізнатися, що існує або планується екранізація його улюбленої книжки! Сьогодні ми пропонуємо вам підбірку яскравих книг, за якими зняті фільми, що запам’ятаються надовго. Це наш особистий книжковий топ. І якщо ви хочете побачити картину, яку створив письменник, читайте книги, уявляйте, аналізуйте. Якщо хочете порівняти своє бачення твору з іншими, дивіться фільм. Можливо хтось бачить історію зовсім по-іншому.
4,7(36 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ