В сучасному світі всі прагнуть лише одного - це знайти вигідну роботу, щоб було комфортно жити. та люди забули про справжні цінності. звісно, наші предки також намагалися влаштуватись як можна зручніше в світі, та попри це не забували й про комфорт свого духу. шукаючи як прогодувати сім'ю вони паралельно шукали щастя. тому й світ був простіший.
щоб не повторювати помилок людей, що оточують нас, перш за все потрібно дізнатися що подобається собі. знайти своє натхнення і сферу в якій ми будемо почуватися як в своїй тарілці. як би це банально не звучало, та все ж таки не слід слухати, що говорять заздрісні язики. це тільки пригнічує талант і вбиває прагнення до щастя. як сказав Іван Франко: "Ти коваль свого щастя". це єдине, про що слід думати на дорозі до щастя
Україну називають матір’ю. Батьківщина, як і мама – одна єдина, найрідніша. Вона для людини як два крила птахи, що дані для польоту. Батьківщина починається із мами, її колискової. Батьківщина – це і тато, його дужі руки, готові завжди підтримати, його мудрі слова, які нам завжди потрібні в житті. Батьківщина – це наші бабусі і дідусі, які ніжать і пестять нас. Отже, Батьківщина починається з родини від батьківської хати. Дорослі повинні пам’ятати, що якщо вони щиро люблять свій рідний край і демонструють цю любов своїм дітям, тоді їхні діти теж будуть сильно любити Батьківщину, а патріотизм не буде для них порожнім поняттям.
Необхідно постійно показувати дітям привабливі сторони любові до рідних місць і навколишнього середовища. Ось тоді можна цілком бути впевненим у тому, що їхні діти стануть гідними громадянами свої рідної Батьківщини. Важливо пам’ятати, що патріотизм є вираженням єдиних почуттів громадян країни у формі національної гордості, а також у вигляді шанобливого ставлення до інших народів.