М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Шан15
Шан15
30.09.2022 23:34 •  Українська мова

Твір про ромашку () ця проста та нехитра квіточка росте усюди: у садочках та палісадниках, у парках та на городі. навіть інколи зненацька з’явиться посеред шумної міської вулиці, нагадавши перехожим про красу природи. а справжній дім та родина ромашки – у великому різнотрав’ї українського поля. маленька ромашка не впадає в око великими розмірами, не має пишних «вогняних» пелюсток. її не одразу помітиш серед пишних лілей, троянд, жоржин та орхідей. але проста, скромна краса ромашки все одно незрівнянна. недарма в літературі ця квітка є символом доброти, юності та скромності. кругла серединка квіточки радує око яскраво-жовтим кольором. а прямі пелюстки, які оточують її по колу, біленькі та ніжні-ніжні. ромашка, неначе маленьке сонечко, вбране у білі шати, усміхається до всіх навкруги.

👇
Ответ:
VASILIEVAALEXANDRA
VASILIEVAALEXANDRA
30.09.2022
Сочинение про ромашку
(Сокращенно)
Эта простая и незамысловатая цветочек растет всюду: в садах и палисадниках, в парках и на огороде. Даже иногда неожиданно появится посреди шумной городской улицы, напомнив прохожим о красоте природы. А настоящий дом и семья ромашки - в большом разнотравье украинского поля.

Маленькая ромашка не бросается в глаза большими размерами, не имеет пышных «огненных» лепестков. Ее не сразу заметишь среди пышных лилий, роз, георгин и орхидей. Но простая, скромная красота ромашки все равно бесподобна. Недаром в литературе этот цветок является символом доброты, юности и скромности.

Круглая серединка цветочка радует глаз ярко-желтым цветом. А прямые лепестки, которые окружают ее по кругу, беленькие и нежные-нежные. Ромашка, словно маленькое солнышко, облачен в белые одеяния, улыбается всем вокруг.
4,8(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
podsypa
podsypa
30.09.2022

Відповідь:

Вона – скрізь. У вагонах метро, на шпальтах газет, у радіо- й телеефірі, в Інтернеті. Йдеться, звичайно ж, про рекламу. Але бездумно сприймаючі рекламні слогани і ролики, ми рідко замислюємося про її справжню суть.

Реклама, як відомо, рушій торгівлі. Вона допомагає дізнатися про нові товари і послуги, зорієнтуватися в безмежному морі виробництва і споживання. Та реклама не лише інформує. Фахівці стверджують, що вона – могутній засіб впливу і маніпуляції людиною. Вона здатна формувати і змінювати світогляд і поведінку людей.

Секрет дії реклами криється у використання найтонших особливостей людської психології. Адже найчастіше вона діє не на логічному рівні, не на розум, а на емоції та підсвідомість. Варто також зазначити, що мешканцям постсовєтського простору притаманна надмірна довіра до друкованого слова і до всього, що вони почують по радіо чи побачать по телевізору. Тож засоби масової інформації відіграють провідну роль у впливі реклами на людину.

Пояснення:

4,4(86 оценок)
Ответ:
rasukka
rasukka
30.09.2022

Як приємно прокинутися і почути спів пташок! Від цього відразу піднімається настрій. Приємно робити годівниці та підгодовувати цих чудових створінь природи. Годувати птахів треба в основному насінням соняшнику, це універсальний та недорогий корм. З багатьма пернатими легко знайти спільну мову. Синиць можна навіть приручити вживати їжу з рук. Окрім насіння, можна давати їм сало або маргарин. Щоправда, не кожен готовий ділитися такими смаколиками. Але не треба скупитися, адже птахи — це частина нас і навколишньої природи. Вони прикрашають світ і допомагають людству.

 

У природі існує велика кількість різноманітних видів птахів і за кожним з них дуже цікаво ігати. Є місця у нас, де мешкають лебеді. Багато людей приходять туди помилуватися цими чудовими птахами. Засмучує те, що вони не живуть біля нас цілий рік. Деякі птахи так звикають до людей, що їх можна тримати в домашніх умовах. Однак їх потрібно випускати на волю, адже вони дуже люблять свободу. Тоді пернаті обов’язково повернуться туди, де їх годують і чекають. Вони відчувають добре ставлення до себе та вдячні людям за піклування.

Отже, птахів потрібно берегти, а не робити з них видобуток і вбивати. Треба завжди пам’ятати, що це наші друзі. Вони є прикрасою природи та роблять наше життя яскравішим.

Объяснение:

4,4(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ