М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
krop40
krop40
19.06.2022 14:35 •  Українська мова

1,заміни щдним словом кожен вислів за зразком,2,запиши,познач корінь у споріднених словах,3,поділи виділуні слова для переносу різними нести )службу-служити,зрізати траву ловити давати приймати лі (здіймати ) для довідки: лікуватися,дарувати,,галасувати,косити

👇
Ответ:
nadyayde
nadyayde
19.06.2022
Зрізати траву косою- косити, ловити рибу  - ,  давати подарунок- дарувати, приймати ліки- лікуватись, (здіймати)галас- галасувати
4,8(59 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Yarina0311
Yarina0311
19.06.2022

У наш час всі використовують техніку. Раніше наші батьки, щоб знайти відповідь на питання ходили у бібліотеку та старанно вчитувалися у тексті, щоб знайти потрібну інформацію. Тепер для учнів все набагато легше. Вони можуть взяти свій телефон чи ноутбук та просто написати питання. Програма пошуку знайдено все за секунду чи навіть менше. Гаджети нам дуже допомагають, але без інтернету важко , щось робити. Він теж важлива складова нашого сучасного світу. Без нього часом дуже складно. На мою думку без інтернету та гаджетів сучасним дітям було б дуже складно, але ж для знаходження певної відповіді школярі можуть проглядається багато сайтів. Це розвиває уважність до тексту.

Отже, на мою думку, інтернет та комп'ютер може замінити книжки. Але краще все ж таки відкладати гаджети і просто сісти почитати книжку. Раджу читати при гарному освітлені. Книжки краще розвивають ваш мозок. Сподіваюся, що діти наступних поколінь будуть дивитися за своїм здоров'ям ніж як це роблять сучасні діти

4,6(24 оценок)
Ответ:
instajohap091g2
instajohap091g2
19.06.2022

Зараз кожен з нас має змогу користуватися Інтернетом майже щодня. А ще понад 40 років тому навряд чи американські вчені, які запропонували розробити комп’ютерну мережу, щоб убезпечити себе на випадок війни, думали, що з часом можна буде підключитися до мережі через супутники зв’язку, мобільні телефони, телевізори, радіо-канали, електропроводи.

Навряд чи вони це робили для того, щоб для когось інтернет замінив реальне життя, а з появою комп’ютерних ігор, соціальних сайтів, гаджетів і взагалі люди забули про «живе» спілкування, прогулянки паром та походи в театри чи бібліотеки.

Звичайно через всесвітню павутину набагато швидше знайти потрібну інформацію, подивитися телепередачу, яку з певних причин не встигли переглянути, дізнатися про погоду на наступний день, бути в курсі останніх новин або ж просто поспілкуватися із тими, кого давно не бачив.

Використання комп’ютерів на уроках у школі сприяє активiзацiї розумової дiяльностi, формує світогляд дитини, створює позитивний емоційний настрій. Але, з іншого боку, виникає тривога: чи не завдасть шкоди тривале “сидіння” перед дисплеєм?

На жаль, зараз є діти, які переходять межу розумного у спілкуванні з комп’ютером. Воно може призвести не тільки до погіршення зору, порушення здоров’я через стиснуту позу, але й негативно відбитися на психічному здоров’ї.

Особливо небезпечним інтернет стає для сором’язливих дітей, адже віртуально вони можуть спілкуватися, грати з тими людьми, з якими в реальному житті у них могли виникнути труднощі при знайомстві. Така втеча в ілюзорний світ може сформувати у дитини психологічну залежність від комп’ютера

Люди чимало часу проводять в соцмережах, спілкуючись. Це створює ілюзію зближення людей – завдяки різноманітним мессенджерам ми можемо спілкуватись з тими, хто від нас далеко. Або просто не витрачати час на дзвінок для передання інформації.

Але, звичайно, інтернет може сприяти і накопиченню самотності. Деякі люди забувають повертатись у реальність, починають проводити дуже мало часу з друзями, а згодом і зовсім втрачають їх.

Проте це не означає, що всі ми маємо відмовитись від Інтернету. Всесвітня мережа – це лише інструмент, яким варто навчитись користуватись.

4,7(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ