М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Составить произведение на украинском языке про одессу. надо завтра здавать. заранее !

👇
Ответ:
1domrahev
1domrahev
13.04.2020
Моє рідне місто — Одеса. Яких тільки поетичних назв не має вона! Місто-герой, південна столиця, Південна Пальміра, перлина біля моря, столиця гумору! Вона єдина в світі, унікальна.
Опис місцевості в Одесі слід починати з її історичного центру. Там старовинні вулички, ласкаве Чорне море, найкрасивіший в світі оперний театр. А ще — найбільший та найпотужніший в Україні морський порт. Одеса — справжні морські ворота країни.
Влітку до нас приїжджає багато туристів, щоб прогулятися по легендарній Дерибасівській, спуститися Потьомкінськими сходами, подивитися на сучасний морський вокзал. По одним лише старим вуличкам Одеси можна блукати безкінечно. А потім відпочити на пляжі та поплавати в чистій воді Чорного моря.
Також багато гостей приймає наше місто щороку першого квітня. В цей день святкується День сміху та в місті проводиться фестиваль Гуморини.
Особисто я люблю Одесу не тільки за її архітектуру та море, а також за її неперевершену атмосферу. Мої земляки дуже гостинні, прості та не мають пихатості, як мешканці інших мегаполісів. Одеса відкрите місто — тут живуть сотні національностей, ніхто нікого не кривдить. Сюди завжди залюбки приїжджали та селилися навіть європейці: німці, французи, італійці та інші.
В Одесі ти завжди будеш удома, в якому б районі не опинився. А люди навколо тебе стануть тобі щирими сусідами, неначе у великому селі. Деякі люди такої простоти не полюбляють, але якраз мене вона приваблює.
І звичайно, одесити мають найкраще почуття гумору! Одеса просто пронизана гумором та сатирою! Це не означає, що мешканці Одеси намагаються жартувати спеціально. Ні, жарти та розіграші - це наша природна стихія!
4,8(67 оценок)
Ответ:
Василина914
Василина914
13.04.2020
Своїм рідним містом я давно вважаю Одесу – південну столицю нашої України. А скільки поетичних імен дали їй люблячі мешканці: величають її Південною Пальмірою, називають і Перлиною біля моря, а ще легендарною Столицею гумору! Вона дійсно єдина така у всьому в світі: пристрасна і жагуча, врівноважена і спокійна, жартівлива і гостинна, багатонаціональна і толерантна.

Найголовнішою памяткою Одеси є її культурний та історичний центр. Тут і стародавні вузенькі вулички, і лагідне Чорне море, і величний оперний театр, найкращий у в світі. А чого вартий найпотужніший морський порт України. Адже Одесу по праву вважають морськими воротами нащої держави. Щоліта сюди приїздить безліч туристів, щб прогулятися легендарною Дерибасівською, піднятися Потьомкінськими сходами, побачити модернізований морський вокзал.

Тільки старими одеськими вуличками блукати можна дуже довго. Згодом відпочинок на пляжах Чорного моря. А на початку квітня Одеса щорічно зустрічає багатотисячні потоки гостей: у місті проходить Фестиваль гумору. Це свято неймовірне і враження ткож неперевершені по градусу позитиву! Але я люблю Одесу не лище за її море та численні історичні памятки, а найбільше за унікальну душевну атмосферу. Одесити дуже щирі ,прості і гостинні. У нас проживають люди численних національностей, і всі знаходять спільну мову. Тому до нас часто приїжджають та селяються навіть громадяни європейських країн, які швидко вписуються в живу і дієву атмосферу міста.

Мені здається, що в Одесі ви завжди будете вдома, звідки б ви не приїхали і де б не зупинилися. І не можна не відзначити, що у одеситів чи не найкраще почуття унікального та неповторного гумору! Місто наскрізь пронизано іронією і сатирою! Це неможливо передати, це треба відчути і почути! Розіграші і постійні жартиі – це свого роду природна одеська стихія!
4,5(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
1836294
1836294
13.04.2020

Поняття звіту

Звіт – це документ про виконання певної роботи, завдань, доручень тощо. У звіті повідомляють про роботу окремої людини чи діяльність колективу, організації за певний проміжок часу. Звіт може бути усний чи письмовий, оформлений у вигляді тексту або цифрових даних.

Реквізити

Звіт про виконану роботу має такі реквізити:

– назва виду документа;

– заголовок (вказують прізвище, ім’я та по батькові особи, найменування установи, звітний період);

– текст (вид роботи, опис та аналіз виконаної роботи, пропозиції, зауваження, перспективи на майбутнє);

– підпис;

– дата складання.

Великий за обсягом звіт поділяють на частини, кожна з яких має свій заголовок.

4,6(43 оценок)
Ответ:
Andreichik228
Andreichik228
13.04.2020
21 століття дивує нас кожного дня: створюються нові технології, зброя, друкуються нові книги і гроші... Все це захоплює і водночас хвилює, тому складається питання:" Що ж важливіше зброя, хліб чи гроші?"
В сучасному світі важко дійти до однозначної думки, адже з давніх давен для людей найціннішим був хліб, але ,дивлячись на сьогоднішнє суспільство, можна сказати, що найважливіше це гроші. Для кожної людини найцінніша річ різна. Це може бути як і щось велике так і зовсім дрібна річ. Що до мене, то я вважаю, що найважливіше- це хліб, бо саме його люди заробляють власною працею і без нього неможливе наше існування.
Отже, хліб- найцінніша річ, що завжди залишатиметься на першому місці.
4,6(22 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ